Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-53%

Тепхиот е направен од мемори пена со површина налик кожа и е совршен и за најфреквентните места во домот, особено за кујната, бидејќи е навистина лесен за одржување. Дополнително, овој тепих е специјално дизајниран за да ја олесни напнатоста додека стоите и готвите. Совршен е за рамни површини. Достапен е во 2 бои. Димензија 50х100 см.

Dormeo Тепих

Редовна цена: 1.180,00 ден.


Специјална цена: 549,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Тепхиот е направен од мемори пена со површина налик кожа и е совршен и за најфреквентните места во домот, особено за кујната, бидејќи е навистина лесен за одржување. Дополнително, овој тепих е специјално дизајниран за да ја олесни напнатоста додека стоите и готвите. Совршен е за рамни површини. Достапен е во 2 бои. Димензија 50х100 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобност, поддршка и безбедност

Дормео Тепихот е совршен за сите фреквентните места во домот бидејќи има текстура која е отпорна на дамки, а исто така има и дополнителен слој мемори пена кој овозможува дополнителна удобност, поддршка, свежина и добра состојба на вашите стапала. На долниот дел има и слој кој спречува лизгање и кој ги одбива прашинските грини. Ова го прави совршен за сите рамни површини во домот.

Идеален за кујни

Дормео тепихот има површина налик на кожа и е навистина лесен за одржување, што го прави совршен избор за вашата кујна. Ви нуди чувство на леснотија и удобност, а можете д аси изберете од двете достапни бои (беж и сива).

Технички карактеристики
Димензија 51x101,5 cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star