Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
Outlet

Додадете дополнителна удобност во вашиот дом со ова ново декоративно перниче со димензија 45х45см. Полнета е со Wellsleep® микровлакна за полна и богата мекост, која ќе ја обожавате. Двостраната навлака има смел, геометриски дизајн со сина и бела боја на едната страна и еднобојна сина на другата страна. Се пере во машина за целосна хигиена.

Happy Dream Перниче
359,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Додадете дополнителна удобност во вашиот дом со ова ново декоративно перниче со димензија 45х45см. Полнета е со Wellsleep® микровлакна за полна и богата мекост, која ќе ја обожавате. Двостраната навлака има смел, геометриски дизајн со сина и бела боја на едната страна и еднобојна сина на другата страна. Се пере во машина за целосна хигиена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мали нешта носат удобност во домот

Најчесто, малите елементи можат да направат голема разлика во домот, употребата на светлина, боја или текстура за да се создаде расположение или да се изрази личноста. Сега, можете да додадете стилска удобност, каде и да посакате, со оваа мека, луксузна перничка, со смел геометриски дизајн на едната и еднобојна сина на другата страна.

Dormeo Happy Dream Cushion

Практична и функционална удобност

Декоративните перничиња можат многу да кажат за просторијата и уште повеќе за личноста која ги избрала. Без разлика дали ќе ги ставите на кревет, софа или фотелја, декоративните перничиња ве повискуваат да се опуштите, релаксирате и уживате во моментите на смиреност и да си посветите време на себе. Dormeo Happy Dream Перничето го нуди ова и многу повеќе, со совршен спој на класичен дизајн и напредна удобност.

Dormeo Happy Dream Cushion

Полнета со Wellsleep® микровлакна за неверојатна удобност

Dormeo ја разбира потребата и важноста на правилно полнета перница. Поради тоа, ова Happy Dream Перниче е полнете со истит Wellsleep® микровлакна како и нашите најпродавани перници, со уникатна структура која создава воздушни џебови, за зголемена удобност и волумен.

Dormeo Happy Dream Cushion

Два во еден дизајн

Овој два во еден дизајн ви овозможува два различни стилови со една перница. Изберете од смелиот дизајн со бело-син геометирски дизајн и класичната сина боја. Перницата можете лесно да ја освежите со промена на навлаката, со стандардна димензија 45х45 см.

Dormeo Happy Dream Cushion
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ