Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-84%

Мек и удобен јорган во боја, соодветен за секое годишно време. Направен од топли материјали кои дишат. Едната страна од јорганот е бела, а другата е во жолта, виолетова или кремаста боја. Се пере на 40°C. Достапен е во 2 димензии: 140х200 и 200х200 см.

Dormeo Good Morning/Night Јорган

Редовна цена: 3.490,00 ден.


Специјална цена: 549,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Мек и удобен јорган во боја, соодветен за секое годишно време. Направен од топли материјали кои дишат. Едната страна од јорганот е бела, а другата е во жолта, виолетова или кремаста боја. Се пере на 40°C. Достапен е во 2 димензии: 140х200 и 200х200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Боите на пријатните утра

Уживајте во добриот сон и разбудете се во пријатно опкружување.

Ќе се чувствувате како да сте обвиткани во воздушест, мек луксуз. Предната страна од јорганот е во елегантен дизајн во боја, додека пак задната страна е во бела боја.

Овој јорган е достапен во модерни комбинации на бои: жолта, виолетова и кремаста.

Лесен, топол јорган кој дише

Good morning/night јорганот е наполнет со 100 % хипоалергениWellsleep® микровлакна, поради кои јорганот дише, па вие ќе се чувствувате свежо и удобно во текот на целата ноќ. Тој е одличен за употреба во текот на целата година.

Привлечен и модерен дизајн

Неверојатно мекиот јорган е направен од специјална ткаенина и има уникатна структура со воздушни џебови за дополнителен волумен.

Едноставен за одржување

Сетот се пере на 40°C

Сетот е соодветен за:

  • Оние кои се потат во текот на ноќта
  • Оние кои патат од алергии
  • Оние кои сакаат меки и удобни јоргани
Технички карактеристики
Димензија 140x200 и 200x200см.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Полнење 100% полиестер (Wellsleep ®)
Се пере во машина 40°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома