Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-73%

Dormeo GO куферот е лесен и траен куфер совршен за сите лични и службени патувања. Има тивки двојни тркала кои нудат максимално и лесно маневрирање и можност за заклучување за ваша безбедност. Волумен: 36л. Димензии: 55x40x20см.

Dormeo GO Куфер

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 799,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Dormeo GO куферот е лесен и траен куфер совршен за сите лични и службени патувања. Има тивки двојни тркала кои нудат максимално и лесно маневрирање и можност за заклучување за ваша безбедност. Волумен: 36л. Димензии: 55x40x20см.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Dormeo GO куферот е лесен и траен куфер совршен за сите лични и службени патувања. Има тивки двојни тркала кои нудат максимално и лесно маневрирање и можност за заклучување за ваша безбедност. Волумен: 36л. Димензии: 55x40x20см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома