Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-81%

Dormeo GO куферите се лесни и долготрајни. Направени се од полиестер ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности, има лесна рамка и алуминиумска рачка.

Dormeo GO Куфер

Редовна цена: 6.390,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo GO куферите се лесни и долготрајни. Направени се од полиестер ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности, има лесна рамка и алуминиумска рачка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo GO куферите се лесни и долготрајни. Направени се од полиестер ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности, има лесна рамка и алуминиумска рачка.

На двете страни има џебови за поситни работи. 

Четирите тркала кои се вртат ви овозможуваат да го движите куферот во различни насоки.

Внатрешноста на овој куфер е со ткаенина во тиркизна боја. 

Материјал:

 • Надворешен: 100% полиестер
 • Внатрешен: 100% полиестер

Go Suitcase S - кабински багаж:

 • Димензии: 37,5x23x57 см. (димензија соодветна за сите нискобуџетни авио-компании)
 • Тежина: 3,10 кг.
 • Одржување: се пере на рака

Go Suitcase M:

 • Димензии: 41x25x60 см.
 • Тежина: 3,5 кг.
 • ОДРЖУВАЊЕ: се пере на раце

Go Suitcase L:

 • Димензии: 46x28x71 см.
 • Тежина: 4,6 кг.
 • Одржување: се пере на раце
Технички карактеристики
Материјал 100% polyester

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома