Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Dormeo GO Спортски ранец

Photo
Video
-61%

Dormeo GO спортскиот ранец има дел на дното во кој можете да ставите спортски обувки. Џебот е посебен со цел да можете да ги одделите нечистите спортски алишта од другите работи во ранецот. Дополнително има и неколку џебови за подобра организација.

Dormeo GO Спортски ранец

Редовна цена: 3.290,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Dormeo GO спортскиот ранец има дел на дното во кој можете да ставите спортски обувки. Џебот е посебен со цел да можете да ги одделите нечистите спортски алишта од другите работи во ранецот. Дополнително има и неколку џебови за подобра организација.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo GO спортскиот ранец има дел на дното во кој можете да ставите спортски обувки.

Џебот е посебен со цел да можете да ги одделите нечистите спортски алишта од другите работи во ранецот. Дополнително има и неколку џебови за подобра организација. Страничниот џеб е за шише.

Делот за грбот е со анатомски дизајн.

Ранецот е направен од специјална ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности.

Карактеристики:

 • долготраен
 • анатомски дизајн
 • неколку џебови за подобра организација
 • џеб за шише
 • отпорен на нечистотии и течности
Дополнителни информации
 • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
 • Димензии: 47x34x23 см.
 • Волумен: 36,6 л.
 • Тежина: 0,8 кг.
 • Одржување: се пере на рака

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star