Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Бидете подготвени за следната авантура, со куфер кој е практичен, стилски и еколошки, изработен од лесна, трајна и рециклирана „PET“ пластика. Има четири тркала кои се 360°, плус телескопска рачка, кои го прават овој куфер лесен за движење. Патент со заклучување за целосна безбедност и внатрешни ленти и џебови со кои лесно ќе се организирате додека се пакувате. Достапен во две големини.

Dormeo Dormeo Go Eco Куфер
Од 3.690,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Бидете подготвени за следната авантура, со куфер кој е практичен, стилски и еколошки, изработен од лесна, трајна и рециклирана „PET“ пластика. Има четири тркала кои се 360°, плус телескопска рачка, кои го прават овој куфер лесен за движење. Патент со заклучување за целосна безбедност и внатрешни ленти и џебови со кои лесно ќе се организирате додека се пакувате. Достапен во две големини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додадете стил на вашиот багаж

Патувајте со стил и самодоверба, со новиот куфер кој е специјално дизајниран за да биде лесен за користење и изработен од материјали кои се цврсти, атрактивни и добри за околината. Совршен куфер за викенд патување или долги летови, во две практични големини и класична сина боја.

Цврст, лесен и траен

Најдобрите куфери се цврсти, а сепак лесни за носење и користење. Dormeo Go Eco Куферот е изработен од висококвалитетни материјали кои можат да издржат сите пречки и нерамнини на интернационалните патувања – од грубо ракување од вработените на аеродромите, до притисокот да ги собере во кабинските прегради во авион.

Дизајниран за лесно користење

Куферот е дизајниран за патувачи, од патувачи:

  • Четири тркала кои се движат во сите насоки, 360°, за лесно ракување и движење на аеродромот или железничката станица, без да се грижите дека тешкиот багаж ќе ве успори.
  • Телескопска рачка која е елегантно скриена во самиот куфер.
  • Цврст патент за затворање на куферот, со заклучување за поголема безбедност.
  • Еластични ленти кои ќе го држат вашиот багаж безбеден во самиот куферѓ.
  • Внатрешни џебови за поголема организација
  • Достапен во две димензии.


Еколошки на повеќе од еден начинe

Долготрајноста на овој куфер значи дека ќе го користете долги години, ќе заштедите пари и ресурси кои ќе ги потрошите на помалку квалитетни куфери. Употребата на рециклирана пластика е друг начин на кој овој куфер ќе ви помогне да ја заштитите животната средина, но, и вашиот паричник.

Изберете ја вистинската големина за вас

Dormeo Go Eco Куферот е достапен во две практични димензии. Мал со димензии 36 x 21.5 x 56.5см и 39л. Среден, со димензии 44 x 26 x 67см и 66л.

Технички карактеристики
Димензија S: 36 x 21,5 x 56,5cm; M: 44 x 26 x 67cm
Дополнителни карактеристики Volume: S: 39L; M: 66L
Тежина S: 2,8kg; M: 3,8kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.