Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Бидете подготвени за следната авантура, со куфер кој е практичен, стилски и еколошки, изработен од лесна, трајна и рециклирана „PET“ пластика. Има четири тркала кои се 360°, плус телескопска рачка, кои го прават овој куфер лесен за движење. Патент со заклучување за целосна безбедност и внатрешни ленти и џебови со кои лесно ќе се организирате додека се пакувате. Достапен во две големини.

Dormeo Go Eco Куфер
Од 3.690,00 ден. До
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Бидете подготвени за следната авантура, со куфер кој е практичен, стилски и еколошки, изработен од лесна, трајна и рециклирана „PET“ пластика. Има четири тркала кои се 360°, плус телескопска рачка, кои го прават овој куфер лесен за движење. Патент со заклучување за целосна безбедност и внатрешни ленти и џебови со кои лесно ќе се организирате додека се пакувате. Достапен во две големини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додадете стил на вашиот багаж

Патувајте со стил и самодоверба, со новиот куфер кој е специјално дизајниран за да биде лесен за користење и изработен од материјали кои се цврсти, атрактивни и добри за околината. Совршен куфер за викенд патување или долги летови, во две практични големини и класична сина боја.

Цврст, лесен и траен

Најдобрите куфери се цврсти, а сепак лесни за носење и користење. Dormeo Go Eco Куферот е изработен од висококвалитетни материјали кои можат да издржат сите пречки и нерамнини на интернационалните патувања – од грубо ракување од вработените на аеродромите, до притисокот да ги собере во кабинските прегради во авион.

Дизајниран за лесно користење

Куферот е дизајниран за патувачи, од патувачи:

  • Четири тркала кои се движат во сите насоки, 360°, за лесно ракување и движење на аеродромот или железничката станица, без да се грижите дека тешкиот багаж ќе ве успори.
  • Телескопска рачка која е елегантно скриена во самиот куфер.
  • Цврст патент за затворање на куферот, со заклучување за поголема безбедност.
  • Еластични ленти кои ќе го држат вашиот багаж безбеден во самиот куферѓ.
  • Внатрешни џебови за поголема организација
  • Достапен во две димензии.


Еколошки на повеќе од еден начинe

Долготрајноста на овој куфер значи дека ќе го користете долги години, ќе заштедите пари и ресурси кои ќе ги потрошите на помалку квалитетни куфери. Употребата на рециклирана пластика е друг начин на кој овој куфер ќе ви помогне да ја заштитите животната средина, но, и вашиот паричник.

Изберете ја вистинската големина за вас

Dormeo Go Eco Куферот е достапен во две практични димензии. Мал со димензии 36 x 21.5 x 56.5см и 39л. Среден, со димензии 44 x 26 x 67см и 66л.

Технички карактеристики
Димензија S: 36 x 21,5 x 56,5cm; M: 44 x 26 x 67cm
Дополнителни карактеристики Volume: S: 39L; M: 66L
Тежина S: 2,8kg; M: 3,8kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.