Нема производи во вашата кошничка.

Магија околу нас

Магија околу нас - Израдувајте ги најблиските со најмагичниот подарок за овие празници.

Израдувајте ги најблиските со најмагичниот подарок за овие празници.

 
[banner_timer]
 

Dormeo GO Бизнис чанта

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата. Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Dormeo GO Бизнис чанта
2.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата. Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Носете лап топ, документи, и мали лични предмети со Dormeo GO бизнис торбата.

Таа има класичен облик и неколку џебови, рачки со алуминиум, и каиш за на рамо.

Бизнис торбата има дел за лап топ, одделен дел за документи и дел со внатрешни џебови за сите ваши ситници.

Идеална за деловни патувања направена од полиестер ткаенина која е отпорна на нечистотии и течности. Во надворешните џебови можете да ги чувате малите додатоци.

Карактеристики:

 • долготрајна
 • направена е од материјал отпорен на нечистотии и течност
 • дел за лап топ 15,4’’
 • неколку џебови за додатоци
 • лесна
Дополнителни информации
 • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
 • Димензии: 40x30x9,5 см.
 • Волумен: 10,8 л.
 • Тежина: 0,76 кг.
 • Одржување: се пере на раце

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ