Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Dormeo GO Бизнис ранец

Photo
Video
-57%

Модерниот дизајн на Dormeo GO деловниот ранец е со заштитен дел за лап топ кој има алуминиумска рачка, џеб за таблет или за додатоци, отвори за пенкала како и два странични џебови за шишиња.

Dormeo GO Бизнис ранец

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Модерниот дизајн на Dormeo GO деловниот ранец е со заштитен дел за лап топ кој има алуминиумска рачка, џеб за таблет или за додатоци, отвори за пенкала како и два странични џебови за шишиња.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Модерниот дизајн на Dormeo GO деловниот ранец е со заштитен дел за лап топ кој има алуминиумска рачка, џеб за таблет или за додатоци, отвори за пенкала како и два странични џебови за шишиња.

Овој ранец има и каиш за количка па можете да го носите заедно со куферот.

Ранецот е направен од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на нечистотии и вода.

 • долготрајно
 • голем број на џебови
 • отвор за лап топ 15,4˝
 • отпорен за нечистотии и течност
 • џебови за шишиња
 • каиш за количка
Дополнителни информации
 • Материјал:Надворешен материјал: 100% полиестер, Внатрешен материјал: 100% полиестер
 • Димензии: 40x31x13 см.
 • Волумен: 17,5 л.
 • Тежина: 0,90 кг.
 • Одржување: се пере на раце

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star