Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Gala постелнината е луксузен сет направен од 100% памучен сатен. Единечниот сет има 1х навлака за перница 50х70 см, навлака за јорган 140х200 см и долен чаршаф со димензии 160х250 см, додека пак дуплиот сет има 2х навлаки за перница 50х70 см., навлака за јорган 200х200 см. и долен чаршаф 220х250 см. Се пере на 60°C и е достапна во 4 бои.

Dormeo Gala Постелнина
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Gala постелнината е луксузен сет направен од 100% памучен сатен. Единечниот сет има 1х навлака за перница 50х70 см, навлака за јорган 140х200 см и долен чаршаф со димензии 160х250 см, додека пак дуплиот сет има 2х навлаки за перница 50х70 см., навлака за јорган 200х200 см. и долен чаршаф 220х250 см. Се пере на 60°C и е достапна во 4 бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во сонот со меката и луксузна постелнина

Ви нудиме специјална луксузна постелнина, направена од 100% памучен сатен. Таа е неверојатно мека и ја прави вашата спална особено луксузна. Уживајте со Gala постелнината од Дормео. Постелнината вклучува и чаршаф кој можете да го користите како прекривка за душекот, меѓутоа и за креветот.

Модерен луксуз едноставен за одржување

Одберете помеѓу елегантно сина, црвена или бела боја. Навлаките за перници се затвораат како плик, додека пак навлаките за јорган имаат копчиња. целата постелнина се пере во машина на 60°C. Достапна е во две класични димензии: единечниот сет има 1х навлака за перница 50х70 см, навлака за јорган 140х200 см и долен чаршаф со димензии 160х250 см, додека пак дуплиот сет има 2х навлаки за перница 50х70 см. навлака за јорган 200х200 см. и долен чаршаф 220х250 см.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star