Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Душек Футон 3 во 1

Photo
Video

Собите во студентските домови и малите станови се идеални за овој 3во1 футон. Дормео футонот може да ви послужи како кревет, како масичка или како табуретка.

Dormeo Душек Футон 3 во 1
5.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Собите во студентските домови и малите станови се идеални за овој 3во1 футон. Дормео футонот може да ви послужи како кревет, како масичка или како табуретка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеален производ за мал простор

Собите во студентските домови и малите станови се идеални за овој 3во1 футон. Дормео футонот може да ви послужи како кревет, како масичка или како табуретка.

 • Dormeo Futon 3in1

  Кревет

 • Dormeo Futon 3in1

  Масичка

 • Dormeo Futon 3in1

  Табуретка

Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1

Зошто Dormeo 3во1 футонот е идеално решение за секој простор?

 • Има одлична цена
 • Едноставен дизајн
 • Многу брзо и едноставно се преобразува во кревет
 • Го добивате со бела навлака со нелизгачко дно
 • Декоративна навлака во сива боја
 • Дополнително се достапни и декоративни навлаки во 2 бои за да се вклопи во секој простор:
  • сина
  • портокалова
 • Кога го користите како помошен душек неговата висина е 12 см, кога е свиткан и се користи како масичка, тогаш неговата висина е 36 см.  
 • Димензии на производот:
  • расклопен: 65x195x12 см
  • склопен: 65x65x36 см
Технички карактеристики
Јадро полиуретанска пена (Ecocell®)
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака Бела навлака: горен слој: 100% полиестер, долен слој: 100% полиестер со нелизгачки точки; сива навлака: 100% полиестер
Навлака која се пере Да

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star