Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Fantasia Простирка за во бања

Photo
Video

Уживајте во мекоста и удобноста на Fantasia простирката направена од мемори пена обложена со волна која многу брзо се суши. Соодветна и за подлоги со подно греење. Димензија:50x70 см. Достапна во 2 бои: беж и тиркизна. Се пере на 30°C.

Dormeo Fantasia Простирка за во бања
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во мекоста и удобноста на Fantasia простирката направена од мемори пена обложена со волна која многу брзо се суши. Соодветна и за подлоги со подно греење. Димензија:50x70 см. Достапна во 2 бои: беж и тиркизна. Се пере на 30°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Зачекорете на луксузна простирка

Dormeo Fantasia простирката за во бања ви нуди луксуз и удобност. Достапна е во две прекрасни бои - беж и тиркизна. 

Безбедност и хигиена 

Fantasia простирката за во бања има јадро од мека мемори пена која нуди чувство на удобност и топлина на стапалата. Навлаката е направена од материјал кој многу брзо се суши, нежна е и има антибактериска CleanEffect® заштита. Нелизгачките точки на долната страна од простирката ја прицврстуваат на подлогата и не дозволуваат да се мрда. Таа е соодветна и за подови со подно греење. Димензии: 50x70 см.

Развеселете ја бањата со новата колекција Fantasia

Dormeo ви ја претставува новата колекција на додатоци за во бањата Fantasia. Создадете комплетно персонализиран изглед на вашата бања со Fantasia пешкирите, бањарките, простирките, кошницата за алишта и завесата за во бања.

Технички карактеристики
Димензија 50x70 см.
Материјал 100% polyester
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star