Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-17%

Вашето дете сигурно ќе ја обожава новата постелнина Fairy Forest од Дормео. Достапна во две бои со убав и разигран дизајн и ѕвезди кои сјаат во темницата и стандарднa димензија: навлака за јорган 140 x 200 см. со една навлака за перница 50 x 70 см. Постелнината може да се пере на температура од 40°C.

Dormeo Fairy Forest Постелнина

Редовна цена: 1.790,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Вашето дете сигурно ќе ја обожава новата постелнина Fairy Forest од Дормео. Достапна во две бои со убав и разигран дизајн и ѕвезди кои сјаат во темницата и стандарднa димензија: навлака за јорган 140 x 200 см. со една навлака за перница 50 x 70 см. Постелнината може да се пере на температура од 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Разиграна соба за мирен сон

Вашето дете сигурно ќе се вљуби во новата постелнина Fairy Forest од Дормео. Таа е достапна со убав и разигран дизајн и ѕвезди кои сјаат во темницата. Повеќе нема да има ноќни мори или оставање ноќната лампа да гори. Со соба полна со ѕвезди кои сјаат вашите деца ќе заспијат мирно за да имаат ноќ полна со убави и сјајни соништа.

Разиграна постелнина која вашите деца ќе ја сакаат

Постелнината Fairy Forest е достапна во два дизајни – син за момчиња и розев за девојчиња. Од едната страна има убав анимиран дизајн со мачки и зајачиња во шума додека кај другата има посмирени геометриски облици. Бидејќи постелнината има двостран дизајн вие лесно можете да ја комбинирате за да создадете четири различни изгледи на вашата детска соба.

Мека и удобна постелнина лесна за одржување

Кога станува збор за постелнината, има една работа која е навистина многу важна – удобноста. Тоа е причината зошто Fairy Forest постелнината е супер мека и удобна и им овозможува добар сон на вашите деца. Таа е направена од 100% памук кој е природен и мек на допир. Таа е едноставна за одржување – можете да ја перете на 40°C. И навлаката за јорган и навлаката за перница имаат патент за полесно ракување. Димензии: навлака за јорган 140x200см и 1x навлака за перница 50x70см.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои розева, сина
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома