Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Разубавете го вашиот дом со меките декоративни перници. Специјалниот дизајн со комбинација од две бои ќе му даде интересен изглед на вашиот дом. Во комплетот добивате 2 перници.

Dormeo Extreme Soft Сет перници
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Разубавете го вашиот дом со меките декоративни перници. Специјалниот дизајн со комбинација од две бои ќе му даде интересен изглед на вашиот дом. Во комплетот добивате 2 перници.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одморете се со стил

Дормео Extreme Soft перницата е исклучително мека, долготрајна и удобна и е совршено место каде ќе може да се одморите после напорниот ден, додека читате книга, гледате телевизија или едноставно одмарате во дневната соба.

Уникатен дизајн со две бои

Овие перници имаат две лица со две бои кои ќе му дадат интересен дизајн на вашиот дом. Комбинацијата од две бои ќе ви овозможи да правите различни комбинации, да го менувате изгледот на вашата соба и да ги комбинирате со различни прекривки.

Практичниот сет од две перници е достапен во три бои

Најдоброто од сè е тоа што добивате комплет од две перници! Одберете една од трите прекрасни комбинации на бои: сина, виолетова и бронзена.

Уживајте во овој сет кој совршено одговара со ДормеоExtreme Soft ќебето

Дормео Extreme Soft перницата совршено одговара со нашето Дормео Extreme Soft ќебе.

Сетот од два производи ви нуди можност да уживате во допонителната удобност на овие луксузни производи.

Соодветно за сите кои:

  • Имаат Дормео Екстрим Софт ќебе,
  • Сакаат да го украсат својот дом,
  • Сакаат топли бои,
  • Знаат да одберат одличен подарок за родителите, внуците и младеницте.
Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% полиестер (Wellsleep® микро влакна)
Димензија 40X40 cm
Дормео програма дневна соба
Навлака Материјал: 100% полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star