Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-55%

Разубавете ја вашата спална соба со новата стилска постелнина достапна во 6 различни дизајни и секоја од нив нуди 4 различни изгледи. Со дизајн инспириран од европското наследство и изработена од 100% природен памук за најдобро чувство на вашата кожа. Постелнината се пере во машина за алишта и е достапна во две димензии.

Dormeo Ethnic Постелнина

Редовна цена: Од 2.190,00 ден. До


Специјална цена: Од 990,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Разубавете ја вашата спална соба со новата стилска постелнина достапна во 6 различни дизајни и секоја од нив нуди 4 различни изгледи. Со дизајн инспириран од европското наследство и изработена од 100% природен памук за најдобро чувство на вашата кожа. Постелнината се пере во машина за алишта и е достапна во две димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

НАПОЛНЕТЕ ГИ БАТЕРИИТЕ СО ДОРМЕО
Го прославуваме Светскиот Ден на Спиењето со најдобрите понуди!

Спиењето е една од најважните работи што можеме да ги направиме за нашето здравје. Ние во Дормео, сме максимално посветени на дизајнирање производи кои обезбедуваат квалитетен и удобен сон.

За стилска спална соба

Инспирирајте се од нашите традиции и направете ја вашата спална соба оаза на одморот и релаксацијата. Ethnic постелнината е дел од новата есен/зима, 2020 Dormeo колекција, со 6 одлични дизајни, висококвалитени јорган и перница полнети Wellspring полнење како и прекривка за целосен изглед на вашата спална соба.

Dormeo Ethnic I Bedding Set

Природни материјали за долготрајна удобност

Навлаките за јорган и перница се изработени од 100% памук. Антиалергиски и природен материјал кој е нежен кон вашата кожа, се пере и ќе за задржи својата боја и мекост низ годините. Користењето на сатенско ткаење, допринесува за луксузно чувство, правејќи го памукот помазен и поеластичен од обичното ткаење.

Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set

Два дизајни за да се изразите

Колекцијата Ethnic нуди 2 различни постелнини, инспирирани од наследството на Источна, Централна и Северна Европа и можност да додадете свеж изглед во вашата спална соба:

NOVEL, за сензуален, елегантен и модерен изглед

  • Dormeo Ethnic I Bedding Set
  • Dormeo Ethnic I Bedding Set

NORD, инспирирана од наследството на Северна Европа

  • Dormeo Ethnic I Bedding Set
  • Dormeo Ethnic I Bedding Set

Димензии

Постелнината е достапна во две димензии, со 140х200см навлака за јорган со 1 навлака за перница со димензија 50х70см како и со 200х200см навлака за јорган со 2 навлаки за перници.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма спиење
Достапни бои nord, novel
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.