Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Essenso Навлакa за перница

Photo
Video

Essenso навлаките за перници се достапни во 4 универзални, модерни бои со кои ќе ја освежите вашата спална: бела, светло сина, беж и светло виолетова. Тие се меки и одлично се вклопуваат со секоја постелнина од Дормео. Одберете помеѓу 2 достапни димензии - 40х50 и 50х70 см.

Dormeo Essenso Навлакa за перница
Од 290,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Essenso навлаките за перници се достапни во 4 универзални, модерни бои со кои ќе ја освежите вашата спална: бела, светло сина, беж и светло виолетова. Тие се меки и одлично се вклопуваат со секоја постелнина од Дормео. Одберете помеѓу 2 достапни димензии - 40х50 и 50х70 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен додаток за секоја спална соба

Есенсо навлаките за перници се достапни во 4 универзални, безвременски бои со кои ќе ја освежите вашата спална: бела, светло сина, беж и светло виолетова. Тие се меки и одлично се вклопуваат со секоја постелнина од Дормео. Одберете помеѓу 2 достапни димензии - 40х50 и 50х70 см.

Сон со свилен допир

Направени се од 100% памучен сатен, што ги прави неверојатно мазни на допир за максимална удобност.;

Технички карактеристики:

  • Материјал: T160 100% обоен памук
  • Се перат на 60°C
Технички карактеристики
Димензии на перница 40x60 cm, 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои bright white, светло беж, светло виолетова, светло сина
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star