Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-73%

Функционално и декоративно, Дормео Есенсо ќебето е одличен додаток во вашиот дом. Уживајте во најмекото и најудобно ќебе од Дормео.

Dormeo Essenso ќебе

Редовна цена: 1.590,00 ден.


Специјална цена: 429,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Функционално и декоративно, Дормео Есенсо ќебето е одличен додаток во вашиот дом. Уживајте во најмекото и најудобно ќебе од Дормео.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во мекиот допир на ова неверојатно пријатно ќебе

Дормео Есенсо е најмекото и најпријатно ќебе од програмата на Дормео. Со сигурност ќе уживате во неговата мекост и флексибилност.

Едно ќебе соодветно за секое годишно време

Доколку барате ќебе кое ќе го користите во текот на сите годишни времиња, тогаш без размислување одлучете се за Дормео Есенсо. Благодарение на неговиот дизајн со коцки, вие ќе уживате со него во текот на целата година.

Линиите помеѓу коцките ја задржуваат топлината, додека потенките делови од ткаенината ја шират, па така Дормео Есенсо ќебето е идеално за сите годишни времиња и секојдневна употреба.

Прекрасна декорација за секој дел од вашиот дом

Дормео Есенсо ќебето е одлична декорација за вашиот дом. Достапно е во 2 неутрални бои, бела и кајсија.

Направено од памук, па без проблем можете да го перете во машина за перење

Дормео Есенсо ќебето е направено од чист памук кој е мек на допир и навистина квалитетен, па ќебето ќе се користи во вашиот дом долги години.

Дормео Есенсо ќебето се пере во машина за перење, што го прави многу едноставно за одржување.

  • Сите кои обожаваат едноставен дизајн со живи бои
  • Одличен е за во дневната соба
  • Секој кој сака да одмори додека патува
  • Одличен за кампување и планирање
  • Децата го обожаваат!
  • Одличен подарок за младоженци, родители, парови, пријатели
Технички карактеристики
Димензија 130 x 190 см
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома