Нема производи во вашата кошничка.

Магија околу нас

Магија околу нас - Израдувајте ги најблиските со најмагичниот подарок за овие празници.

Израдувајте ги најблиските со најмагичниот подарок за овие празници.

 
[banner_timer]
 

Dormeo Emotion Owl Детски комбинезон

Photo
Video

Ги послушавме желбите на нашите купувачи затоа во линијата Emotion Owl додадовме еден долго очекуван производ кој сигурно ќе ве воодушеви. Преслатки детски комбинезони кои ќе децата ќе обожаваат да ги носат. Лесни за одржување и достапни во 2 бои и 3 димензии, за деца на возраст од 4 до 9 години.

Dormeo Emotion Owl Детски комбинезон
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Ги послушавме желбите на нашите купувачи затоа во линијата Emotion Owl додадовме еден долго очекуван производ кој сигурно ќе ве воодушеви. Преслатки детски комбинезони кои ќе децата ќе обожаваат да ги носат. Лесни за одржување и достапни во 2 бои и 3 димензии, за деца на возраст од 4 до 9 години.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дозволете му на вашето дете да се облече како бувче

Облекувањето е забавно, особено кога ќе дозволите фантазијата да се ослободи. А што може да биде подобро од тоа децата да бидат бувче преку ден и да уживаат во магичните авантури? Со новите Dormeo Emotion Owl Детски комбинезон, можете да му овозможите на вашето дете нова шанса за удобност и авантура во висококвалитетни комбинезон, во кои сите ќе се заљубат.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Сета удобност и практичност на едно месо

Целосните комбинезони имаат важно место во гардеробата на многу деца, а не е ни чудно. Тие се лесни за облекување и соблекување - детото едноставно влегува во нив, се закопчуваат и подготвени се. Совршени се за трчање и забавување, седење мирно и уживање во книга или игра или попладневна дремка.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Шармантен дизајн кој ќе ја инспирира фантазијата

Dormeo Бувчињата со чувства брзо ги освоија срцата на илјадници задоовлни корисници, со нивниот сладок дизајн, заедно со порака за пријателство и емоционално здравје. Овие практични целосни комбинезони имаат лик на бувче на капата, заедно со 3D уши и мек круг на стомакот. Децата ќе обожаваат да го истражуваат светот како бувче, облечени во новите омилени комбинезони.

  • Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids
  • Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Квалитетни материјали кои лесно се одржуваат

Детските комбинезони се изработени од мек материјал кој е пријатен за кожата. Комбинезоните се перат на 40°C и засекогаш ќе ја задржат својата форма и боја.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Достапни во две бои и три големини

Dormeo Emotion Owl Детските комбинезони се одлична идеја за подарок оваа сезона, достапни се во две бои, светла и темна сина и се достапни во три големини за различни возрасти: 4-5 години (110см), 6-7 години (122см) и 8-9 години (134см).

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Дел од Emotion Owl линијата производи

Детските целоси комбинезони се дел од Dormeo Emotion Owl линијата производи која содржи меки играчки и производи, за удобна детска соба.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids
Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ