Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
Outlet

Emotion Owl Сетот од капа и шал за деца е достапен во 2 дизајни и 4 разиграни бои, со линии и пом пом. Изработени од меки и удобни материјали, со шармантните Бувчиња со чувства. Се перат на 30°C и се достапни во унверзална големина за деца од 3 до 5 години.

Dormeo Emotion Owl Сет капа и шал
890,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Emotion Owl Сетот од капа и шал за деца е достапен во 2 дизајни и 4 разиграни бои, со линии и пом пом. Изработени од меки и удобни материјали, со шармантните Бувчиња со чувства. Се перат на 30°C и се достапни во унверзална големина за деца од 3 до 5 години.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подарете топлина!

Зимските месеци имаат своја убавина и снежна магија, но, можат да бидат и вистинска студена сезона без вистинската облека и додатоци. Сега, вашите малечки можете да ги завиткате во овој сет од капа и шал кои тие ќе ги обожаваат. Достапен е во универзална големина за деца од 3 до 5 години.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Децата нека бидат затоплени, за да бидат здрави и среќни

Сите знаеме дека голем дел од топлината се губи преку главата и вратот и најдобриот начин да останеме затоплени е да ставиме капа и шал, да се заштитиме од студот и ветерот. Топлите додатоци во зима не само што прават да се чувствуваме добро, туку тие спречуваат и болести и повреди и овозможуваат играта надвор да биде задоволство.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Капа и шал кои децата нема да ги заборават

Децата сакаат да ја носат облеката која ја обожаваат, затоа, добро е да изберете капа и шал кои ќе сакаат да ги стават на себе. Овој практичен и удобен сет е достапен во два прекрасни дизајни кои се впечатливи одалеку, сини и бели линии или зелени и црвени, или класично црвено или сино, со бели пом пом топчиња. Секоја капа има и декорација со прекрасните Празнични бувчиња со чувства, пријателски лица кои вашите деца ќе ги обожаваат.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Удобни материјали за носење

Никој не сака неудобна облека која чеша и ја иритира кожата, затоа овој сет од капа и шач е изработен од мек и удобен материјал кој е топол на вратот и лицето. Со цел да обезбедиме правилна хигиена, сетот може да се пере на 30°C и им бои кои ќе останат исти со години.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Emotion Owl колекција

Emotion Owl Сетот од капа и шал е дел од колекцијата Emotion Owl, која е составена и од други производи како перници, ќебиња, јоргани и меки играчки кои ќе создадат поудобна средина за спиење.

Проверете тука

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star