Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Освжете ја детската соба со овој прекрасен и практичен јорган изработен од висококвалитетни материја, за поудобен сон и поздрави и посреќни денови. Полнет со Wellsleep® напредни микровлакна кои се меки и дишат. Навлаката е изработена од 100% памук и има шармантен двостран дизајн. Достапен е во две бои и димензии и се пере во машина на 40°C.

Dormeo Emotion owl Јорган
Од 3.690,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Освжете ја детската соба со овој прекрасен и практичен јорган изработен од висококвалитетни материја, за поудобен сон и поздрави и посреќни денови. Полнет со Wellsleep® напредни микровлакна кои се меки и дишат. Навлаката е изработена од 100% памук и има шармантен двостран дизајн. Достапен е во две бои и димензии и се пере во машина на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Создадете весела и шарена спална соба

Моментално освежете ја детската соба со овој нов шармантен јорган од линијата Dormeo Emotion Owl. Вистинската комбинација на дизајн и материјали ќе го направи одењето во кревет многу позабавно, со поудобна и поздрава средина за спиење.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Подобар сон за здрав развој

Квалитетниот сон е многу поважен за децата, бидејќи како што расте нивното тело, им е потребен многу поквалитетен одмор кој ќе им овозможи правилен развој, посветување повеќе внимание на часовите, повеќе активност, поздрава игра, борба против депресии и пркеумерна тежина. Избирањето на квалитетни материјали и соодветен дизајн ќе ви овозможат и квалитетен сон.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Шармантен дизајн кој инспирира соништа и авантури

Dormeo Emotion Owl Јорганот е дизајниран за да создаде удобна соба за вашето дете. Навлаката од 100% памук и дише, антиалергиска е, нежна за кожата и мека на допир. Јорганот е достапен во две различни бои и дизајни, меки облаци во виолетово-сина боја и нежни лисја во жолта боја. Секој јорган има двостран дизајн, од кој на едната страна е прикажана линијата на бувчиња со забавни мотиви за истражување со вашите деца.

  • Dormeo Emotion Owl Duvet
  • Dormeo Emotion Owl Duvet

Изработено со најдобрите материјали за удобност и хигиена

Покрај тоа што навлаката на јорганот е изработен од 100% памук, во него се крие и голема удобност, со Wellsleep® напредни микровлакна кои овозможуваат мекост во која вашето дете ќе ужива. Влакната има уникатна структира која создава воздушни џебови за повеќе волумен, со одлични термални карактеристики, одлична проветреност за удобност цела ноќ, без лепење и минимално впивање на влага, за отпорност на дамки и мувла.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Највисоки стандарди на квалитет спакувани во две димензии за секој начин на спиење

Јорганот е достапен во две димензии, 140x200см и 200х200см, се пере на 40°C и брзо се суши за максимална хигиена. Dormeo има речиси 20 години искуство во создавање на најдоброто од постелнина, секогаш напорно работејќи за да се создадат најдобрите услови за удобни ноќи за големи и мали. Со високите стандарди на дизајн и материјали, вашето дете ќе има поудобна детска соба и овозможува основа за квалитетен сон, здрав развој и среќни денови.

Dormeo Emotion Owl Duvet

Дел од линијата Emotion Owl

Јорганот е дел од Dormeo Emotion Owl линијата која е составена од шармантни меки играчки и предмети за детската соба.

Dormeo Emotion Owl Duvet
Технички карактеристики
Димензија 140x200cm, 200x200cm
Дополнителни карактеристики Reversible design
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% cotton
Полнење Wellsleep ® advanced microfibers
Се пере во машина 40°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star