Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Бувчиња со чувства - пар

Photo
Video

Споделете ја љубовта со овој прекрасен сет од две бувчиња и меко, луксузно ќебе под кое ќе се прегрнувате, во кревет или секаде каде што сакате удобност и топлина. Сет дизајниран со преубави детали, изработен од висококвалитетни, безбедни материјали, кој може да се пере во машина на 30°C. Овој сет е идеален подарок за вас и вашите сакани. 

Dormeo Бувчиња со чувства - пар
1.890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Споделете ја љубовта со овој прекрасен сет од две бувчиња и меко, луксузно ќебе под кое ќе се прегрнувате, во кревет или секаде каде што сакате удобност и топлина. Сет дизајниран со преубави детали, изработен од висококвалитетни, безбедни материјали, кој може да се пере во машина на 30°C. Овој сет е идеален подарок за вас и вашите сакани. 

Дознајте повеќе
Детали за производот

Останете во допир со вашите чувства, за посреќни, поздрави денови

Паметно бувче знае дека разбирањето на своите чувства и чувствата на останатите е основа за здрава врска и посреќен, поздрав живот. Сега, можете да ја споделите љубовта со овој прекрасен сет од две бувчиња и меко ќебе кои ќе направи зимските ноќи да прелетат. 

Галењето е добро за срцето

Без разлика дали ќе го правите тоа со саканите, со миленичето или мека играчка, галењето е најбрзиот начин да се чувствувате подобро, да се ослободите од стресот и од грижите. Со смирувањето, вашето тело ќе се погрижи само за себе и ќе му дозволи на умот да се одмори. 

Две меки играчки во кои ќе се заљубите

Сетот вклучува две прекрасни бувчиња во праска и зелена боја. Сетот вклучува две прекрасни бувчиња со искра во нивните очи и топлина во нивните заоблени стомачиња, со мал џеб за криење на колачиња и изненадувања. Кадифен мек материјал кој ќе сакате да го галите, полнет со со мекоста на Wellspring влакна. 

Совршеното ќебе за галење 

Сетот е надополнет со прекрасно ќебе со димензија 130х180см кој ги има боите на двете бувчиња. Користете го за спиење, за попладневна дремка, на каучот, во градината или автомобилот. Ставете го на подот за безбедна игра за децата или ставете го на столот за свеж, разигран изглед кој кажува „те сакам“.

Лесни за одржување за долготрајна нега

Двете бувчиња и ќебето целосно се перат на 30°C, брзо се сушат и се дизајнирани да ја одржат нивната мекост и боја со години. Подарете си подарок кој ќе продолжи да дава, да создава топло чувства, среќни спомени и подлабока поврзаноста на љубов и чувства. 

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.