Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Мини Роденденски бувчиња

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Прославете ги родендените со овие две шармантни играчки кои се секогаш подготвени за забава. Двете бувчиња имаат прекрасен дизајн и висококвалитетни материјали, а децата ќе ги обожаваат новите пријатели. Притиснете го копчето и дури ќе запеат и песна. Со големина од околу 16см, во сина или бела боја, овие бувчиња се совршен подарок за сите.

Мини Роденденски бувчиња
590,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Прославете ги родендените со овие две шармантни играчки кои се секогаш подготвени за забава. Двете бувчиња имаат прекрасен дизајн и висококвалитетни материјали, а децата ќе ги обожаваат новите пријатели. Притиснете го копчето и дури ќе запеат и песна. Со големина од околу 16см, во сина или бела боја, овие бувчиња се совршен подарок за сите.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Родендените се за славење

Во 2022-та година Dormeo го слави својот 20-ти роденден и како дел од прославата, додадовме два нови членови на семејството Бувчиња со чувства, дотерани за забава! Овој практичен и шармантен подарок за најмалите и младите во срце ќе биде секогаш подготвено за забава.

Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday

Многуте предности на емоционалното здравје

Роденденските забави се повеќе од забавни. Тие се важно, за вас и вашето дете. Без разлика како и да изберете да го прославите роденденот на вашето дете, навистина е важно тоа да го направите.
Начинот на кој го славиме роденденот на детето може да се разликува од едно семејство до друго и најмногу зависи од карактерот на детето. Некои роденденски забави се мали, интимни собиранки исполнети со љубов, додека други се тематски настани со фокус на забавни активности и интерактивни искуства.

Овој чин на славење ги учи децата на важноста на социјалните собиранки, ја зголемува нивната самодоверба и прави чуда во зајакнување на нивниот развој:

  • ја зголемува самодовербата
  • го охрабрува развојот
  • создава трајни спомени
  • им помага на децата да се поврзат преку другарувањето и добрината.
  • Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday
  • Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday

Изработени од квалитетни материјали

Тајната на овие неверојатно меки бувчиња е во полнењето со Wellsleep® напредни микровлакна, истиот материјал кој Dormeo го користи во своите невројатно меки мерници. Уникатната структура на овие влакна создава воздушни џебови кои ги прават бувчињата лесни, меки и со минимално впивање на влагата за отпорност на дамки и мувла, па тие подолго ќе останат свежи и чисти. Навлаката на секое бувче е изработена од 100% нежен и мек материјал кој е неверојатно пријатен за кожата.

Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday

Притиснете копче и слушнете ја роденденската песна!

Како роденденски бонус и одлично изненадување, само притиснете го копчето на бувчињата и тие ќе почнат да ја пеат роденденската песна на Dormeo. Поради механизмот кој пее, бувчињата не се перат, а за истиот се потребни 2 AAA батерии (не се вклучени).

Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday
Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star