Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Dreamspace Анатомска перница

Photo
Video

Dreamspace Aнатомската перница е специјално дизајнирана за деца на различна возраст. Таа има 3 нивоа кои можете да ги регулирате согласно потребите на вашето дете. Идеална е за оние кои спијат на грб или на страна. Навлаката на перницата се пере на 40°C. Димензијата на перницата е 25 X 40 см.

Dormeo Dreamspace Анатомска перница
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dreamspace Aнатомската перница е специјално дизајнирана за деца на различна возраст. Таа има 3 нивоа кои можете да ги регулирате согласно потребите на вашето дете. Идеална е за оние кои спијат на грб или на страна. Навлаката на перницата се пере на 40°C. Димензијата на перницата е 25 X 40 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Една перница соодветна за секого

Dormeo Dreamspace анатомската перница има 3 слоја со кои ќе ја прилагодувате висината и цврстината. Навлаката е направена од 100% памук и се пере на  40°C. Оваа перница е соодветна за оние кои спијат на грб и на страна и достапна е во димензија 25x40x6,5/8,5 см.

Dreamspace Анатомска перница

3 слоја кои го следат растот на вашето дете

Со трите слоја можете да ја регулирате висината и цврстината на перницата зависно од потребите на вашето дете. Горниот слој е од мемори пена во анатомски облик, а останатите два слоја се од помека мемори пена и поцврста Екоцел пена.

Dreamspace Анатомска перница

Овозможете му на вашето дете да сонува и да посегне по ѕвездите

Уникатниот дизајн на Dormeo Dreamspace колекцијата е дело на младата дизајнерка Клавдија, победник на меѓународниот Dormeo натпревар за дизајн.

Dreamspace Анатомска перница
Технички карактеристики
Тип на перница анатомска
Јадро мемори пена, Ecocell®
Димензија 25x40x6,5/8,5 см.
Дормео линија Grow
Дормео програма за деца
Се пере во машина Само навлаката на 40 °C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star