Нема производи во вашата кошничка.

Dormeo Dreamspace Заштитна прекривка

Photo
Video

Заштитете го душекот на Вашето дете со меката прекривка од Дормео Dreamspace. Изработена од 100% памук со специјално дизајнирани водоотпорни материјали кои го продолжуваат животниот век на душекот. Одговара на душеци со висина и до 20 см. Се пере во машина на 60°C.

Dormeo Dreamspace Заштитна прекривка
890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 9
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Заштитете го душекот на Вашето дете со меката прекривка од Дормео Dreamspace. Изработена од 100% памук со специјално дизајнирани водоотпорни материјали кои го продолжуваат животниот век на душекот. Одговара на душеци со висина и до 20 см. Се пере во машина на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Заштитете го вашиот душек

Заштитната прекривка за душек е одлична за детските кревети. Таа обезбедува дополнителен заштитен слој за душекот. Прекривката е водоотпорна и ги одбива течностите и има бариера за прашински грини која ве штити од бактерии.

Dreamspace Заштитна прекривка

Практична и едноставна заштитна прекривка за душек

Dormeo Dreamspace заштитната прекривка е многу едноставна за местење. Соодветна е за душек со висина до 20см. Се пере во машина на 60°C. Достапна е во две димензии: 80x190/200 и 90x190/200.

Dreamspace Заштитна прекривка

 

Dreamspace Заштитна прекривка
Технички карактеристики
Дормео линија Grow
Дормео програма за деца

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.