Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Важите деца ќе уживаат во мекоста на Dreamspace тепихот. Тој има 2 см. мемори пена и нелизгачки точки на долната страна за поголема стабилност. Димензии: 100 x 150 см. Се пере на 30°C.

Dormeo Dreamspace Тепих
2.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Важите деца ќе уживаат во мекоста на Dreamspace тепихот. Тој има 2 см. мемори пена и нелизгачки точки на долната страна за поголема стабилност. Димензии: 100 x 150 см. Се пере на 30°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеалното место за игра за секое дете

Dormeo Dreamspace тепихот обезбедува безбедно и креативно место за играње на вашите деца. Јадрото од 2см мемори пена создава екстра мека подлога за играње и лазење.  

Dreamspace Тепих

За безбедна и чиста игра

Овој тепих е со димензија 100x150 см. На долната страна има нелизгачки точки кои го фиксираат тепихот на подлогата. Се пере на 30°C.

Dreamspace Тепих

Оставете го детето да сонува и да посегне по ѕвездите

Уникатниот дизајн на Dormeo Dreamspace колекцијата е дело на младата дизајнерка Kлавдија, која е победник на меѓународниот Dormeo натпревар за дизајн.

Dreamspace Тепих
Технички карактеристики
Димензија 100x150 см.
Материјал 100% polyester, Мемори пена
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star