Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Dream Catcher Заштитна прекривка

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Dream Catcher заштитната прекривка е мека и има голема моќ на апсорпција. Таа има ластици со кои се прицврстува за вашиот душек и ви нуди идеална заштита. Се пере на 60°C.

Dormeo Dream Catcher Заштитна прекривка
1.290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dream Catcher заштитната прекривка е мека и има голема моќ на апсорпција. Таа има ластици со кои се прицврстува за вашиот душек и ви нуди идеална заштита. Се пере на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Заштитете го вашиот душек со Dormeo Dream Catcher заштитната прекривка која ќе го одржува душекот чист и без дамки.

Вискозните влакна се меки и имаат голема апсорбирачка моќ и уникатни карактеристики на регулирање на температурата што ја прави оваа прекривка одлична за употреба во секое годишно време. Оваа навлака ви нуди сува и здрава средина за спиење.

Полиуретанската мембрана обезбедува водоотпорна бариера за течности и дамки.

Заштитната прекривка има странични ластици со кои таа се прицврстутва на душекот и ви обезбедува комплетна заштита но и удобност.

Се пере во машина на 60°C, што ја прави идеална за секојдневна употреба.

МАТЕРИЈАЛ:
Ткаенина: 40% вискоза, 60% полиестер

Основа: 100% полиуретан

Технички карактеристики
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ