Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Dolce креветот е висококвалитетна и луксузна рамка за кревет, во светло сива боја. Навистина е лесна за склопување и нема да испушта никаков звук. Достапна е во 4 стандардни димензии: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 см. 2 години гаранција.

Dormeo Dolce Кревет
24.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dolce креветот е висококвалитетна и луксузна рамка за кревет, во светло сива боја. Навистина е лесна за склопување и нема да испушта никаков звук. Достапна е во 4 стандардни димензии: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 см. 2 години гаранција.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете ја спалната соба во хотел со 5 ѕвезди

Без разлика дали сте редовен гостин во скапи хотели или тоа е само желба, сега, можете да ја имате истата луксузност во вашата спалната соба. Креветот е централен елемент во спалната соба и покрај квалитетот, не треба да го занемарите и дизајнот. Dolce креветот има модерен дизајн со висока рамка и луксузно поставување покриено со висококвалитетен материјал.

Светло сива боја за светол и свеж изглед

Со Dolce креветот, ќе се задржите на светлата страна на сивата боја. Бојата и дизајнот го прават изгледот на креветот да биде минималистички, а доколку тоа не ви се допаѓа, можете да го комбинирате со виолетова, тиркизна, светло розева или жолта боја за потопол изгед. Рамката стои на ногарки со висина од 4см со иста боја, за подобра циркулација и посвежа околина за спиење.

Слатки соништа, цела ноќ

Како што ветува и името, на Dolce креветот, ќе ги сонувате најслатките соништа цела ноќ, без бучава додека се вртите. Рамката е изработена од иверица со полиуретанска пена и покриена со полиестер со највисок квалитет. За максимална удобност, можете да изберете од 4 стандардни димензии кои ќе одговараат на вашиот стар душек или можете да си изберете нов: 90x200 см, 140x200 см, 160x200 см и 180x200 см. Креветот има 2 години гаранција.

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey

Максимална стабилност завиткана во луксузен изглед

Dolce креветот ви носи ново парче луксузност во спалната соба и е нависина лесен за склопување. Само зашрафете ги 4-те делови на креветот. За максимална стабилност, додадовме централна поддршка за поголемите димензии од креветот (140, 160, 200 x 200) за цврсто да ги држи летвичките и душекот.

198/178/158/108 см

106 см

223 см

30 см

22 см

4 см

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey

8-9 cm

8-9 cm

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey
Дополнителни информации

Пакување

Долче креветот е спакуван во 2 дела за лесен транспорт.

Забелешка: летвички и душек не се вклучени, ти еможете дополнително да ги нарачате.

Технички карактеристики
Димензија Достапни димензии: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm and 180x200 cm.
Дормео програма дневна соба
Материјал 100% polyester

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ