Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Свеж и нов изглед во бањата, со оваа стилска Dormeo Dalia Корпа за алушта. Лесна е, со две рачки за лесно преместување и материјал кој се пере. Одлична е за чување на алишта за перење, пешкири и други работи, додека во исто време додава нов елемент на домашниот декор во кафеава или зелена боја. Има висина од 50см и дијаметар од 33см, се собира и е лесна за складирање кога не се користи.

Dormeo Dalia Корпа за алишта
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Свеж и нов изглед во бањата, со оваа стилска Dormeo Dalia Корпа за алушта. Лесна е, со две рачки за лесно преместување и материјал кој се пере. Одлична е за чување на алишта за перење, пешкири и други работи, додека во исто време додава нов елемент на домашниот декор во кафеава или зелена боја. Има висина од 50см и дијаметар од 33см, се собира и е лесна за складирање кога не се користи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Чисто, организирано и среден со корпа со практичен и привлечен дизајн

Смачено ви е од несредената бања или спална соба, со купови валкани алишта на подот? Сега, можете да се организирате со оваа стилска корпа за алишта, која е со вистинската големина, за да ги собере сите алишта кои чекаат ред за перење.

Dormeo Dalia Laundry Basket

Флексибилна, каде и да ви треба

Иако е дизајнирана наменски за валкани алишта, оваа корпа со 50см висина и 33см дијаматер, е одлично решение за складирање повеќе работи низ домот.

  • Чувајте чиста постелнина или пешкири
  • Чувајте ги бебешките работи организирани и при рака
  • Едноставен начин за чување на детските играчки
  • Чување на сезонската облека до наредната година
  • За играчки за милениците и други предмети
  • Средете ги списанијата и весниците и чувајте ги покрај омилената фотелја
Dormeo Dalia Laundry Basket

Изработена од висококвалитетен материјал

Корпата е изработена од цврст и траен материјал кој е отпорен на дамки и лесно се чисти со влажна крпа или се пере на рака, доколку е потребно. Има две цврсти рачки кои ја прават лесна за пренесување, додека дизајнот ја прави лесна за склопување.

Dormeo Dalia Laundry Basket

Одличен дизајн со две бои

Корпата за алишта е достапна во две класични бои, беж и зелена, секоја со дизајн во две нијанси, инспирирани од природата.

Dormeo Dalia Laundry Basket

Дел од ексклузивната Dalia линија

Дел од ексклузивната линија Dormeo Dalia која се состои од бањарка, простирка за бања, корпа за алишта и 3-делен сет додатоци за бања, кои ќе донесат нов изглед на бањата.

Dormeo Dalia Laundry Basket
Технички карактеристики
Димензија 50cm x 33cm
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет
Материјал памук, полиестер
Се пере во машина рачно перење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star