Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Cozy Лента со светилки

Photo
Video

Донесете магија во градината или терасата со оваа лента од 315см составена од 20 ЛЕД светилки во топчиња од ратан. Лесни, цврсти и работат на батерии, тие ќе го разубават вашиот дом и ќе донесат нов, опуштен амбиент каде и да ги закачите. За миг, создадете поудобен и смирен простор, внатре или надвор, дома или на кампување.

Dormeo Cozy Лента со светилки
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Донесете магија во градината или терасата со оваа лента од 315см составена од 20 ЛЕД светилки во топчиња од ратан. Лесни, цврсти и работат на батерии, тие ќе го разубават вашиот дом и ќе донесат нов, опуштен амбиент каде и да ги закачите. За миг, создадете поудобен и смирен простор, внатре или надвор, дома или на кампување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го секој простор во удобно катче

Во последно време, сите поминуваме многу време дома и научивме дека создавањето на удобна средина е важно за нашата физичка и ментална добросостојба. Соодветниот декор може да го претвори домот во ваше место за одмор, опуштање, уживање во времето поминато сами или со најблиските, заборавајќи на грижите и фокусирајќи се на тоа што е важно во животот. Сега, донесете магија во вашиот омилен простор, внатре или надвор, со Dormeo Cozy Лентата со светилки.

 • Dormeo Cozy Rattan Lights String
 • Dormeo Cozy Rattan Lights String

SНежна светлина за опуштање

Светлото може да го промени карактерот на простор, да направи да изгледа и да се чувствува поразлично, да влијае на расположението и да создаде совршена атмосфера за работа, игра или опуштање. Светилките работат 2AA батерии, кои не се вклучени, па затоа, може да се користат насекаде.

 • Користете ги во градината или на терасата.
 • Поставете ги како дополнителна светлина за опуштање во дневната соба која нема да ви пречи додека гледате телевизија.
 • За елеганција во текот на романтична вечера.
 • Поставете ги во детската соба како ноќно светло.
 • Понесете ги на кампување за магична ноќ на отворено.
 • Dormeo Cozy Rattan Lights String
 • Dormeo Cozy Rattan Lights String
 • Dormeo Cozy Rattan Lights String

Природна цврстина и елеганција на ратан

Ратан е целосно природен и еколошки материјал. Лентата е со должина од 315см и декорирана со 20 ратан топки со 5см дијаметар кои изгледаат како украси кога светилките се исклучени. Вклучете ги светилките и топла бела ЛЕД светлина во секое топче ќе создаде смирувачка светлина која ќе го разубави секој простор.

Лесни за користење и одржување

Само избришете ги со крпа, топла вода и детергент за садови по потреба.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.