Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Cozy Столица на расклопување

Photo
Video

Уживајте во удобноста со новата столица на расклопување кое ја нуди поддршката која ви е потребна, каде и да сте. Лесно се склопува и преместува и е изработена од материјал кој брзо се суши и е отпорен на дамки и сончева светлина, што ја прави столицата идеална за во градина или балкон, додека патувате, кампувате, на плажа или како дополнително место за седење на гостите. Достапна е во стилска темна и светла сива боја.

Dormeo Cozy Столица на расклопување
3.690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во удобноста со новата столица на расклопување кое ја нуди поддршката која ви е потребна, каде и да сте. Лесно се склопува и преместува и е изработена од материјал кој брзо се суши и е отпорен на дамки и сончева светлина, што ја прави столицата идеална за во градина или балкон, додека патувате, кампувате, на плажа или како дополнително место за седење на гостите. Достапна е во стилска темна и светла сива боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дополнително место за седење каде што ви е потребно

Најдете ја потребната удобност во оваа столица на расклопување, каде и да ви е потребна. Таа е изработена од висококвалитетни материјали кои се соодветни за користење надвор и внатре. Лесна за пренесување или за складирање и совршена за во градината или за патување надвор од дома.

 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair

Се склопува

Традиционалните столици за во градината често се големи и тешки за преместување кога врне или за складирање во текот на зимата. Новата Dormeo Cozy Столица е одговорот на вашите проблеми, внатре и надвор, со безбеден, едноставен дизајн кој го прави преместувањето и поставувањето лесно, за да можете да ја понесете каде и да посакате.

Практично решение за седење

Секој дом има потреба од дополнителна столица за седење, со бројни намени во текот на годината

 • Како столица за во градината или балконот
 • Дополнителна столица за гостите
 • Идеална за студените и сите кои имаат мали соби, бидејќи зафаќа малку простор кога е склопена
 • Лесно се става во автомобилот за да ја понесете на пикник, патување или на риболов
 • Спакувајте ја и понесете го на кампување
 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair
 • Dormeo Cozy Folding Chair

Висококвалитетни материјали за долгогодишна употреба

Столицата има метална рамка која може брзо и безбедно да се склопува или расклопува, без пружини кои можат да се заглават. Материјалот за седење е полиестер, кој брзо се суши и е отпорен на дамки, мувла, сончева светлина и изгледа подобро, подолго.

Доволно голема и цврста за сите во семејството

Столицата има капацитет за седење од 120кг, со висина за седење од 43,2см, ширина 71,2 см и вкупна висина од 82,4 см.

Дел од новата линија Cozy на Dormeo

Столицата на склопување е дел од новата Dormeo Cosy линија производи за домот, кои ќе го разубават и ќе го направат удобно место за вас и вашето семејство.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои light grey, сива

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ