Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Вашиот дом ги обликува и ги одразува вашите чувства, затоа, додадете повеќе боја и удобност во него со ова супер меко перниче кое е идеално за употреба. Со димензија 45х45см и полнење од Wellsleep микровлакна. Привлечна навлака со тропски принт од едната страна и класични зелени линии од другата страна, брзо се суши и е отпорна на дамки и мувла.

Dormeo Cozy Deco Перниче
490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Вашиот дом ги обликува и ги одразува вашите чувства, затоа, додадете повеќе боја и удобност во него со ова супер меко перниче кое е идеално за употреба. Со димензија 45х45см и полнење од Wellsleep микровлакна. Привлечна навлака со тропски принт од едната страна и класични зелени линии од другата страна, брзо се суши и е отпорна на дамки и мувла.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Направете го домот уште малку поудобен

Сите поминуваме повеќе време дома и се учиме да ги цените малите радости од создавање на удобна средина која ја одразува нашата личност и нашите потреби, средина која ве опушта вас и вашето семејство. Додадете повеќе стил и удобност со Dormeo Cozy Deco Перничето и вметнете го тропскиот амбиент во домот.

Dormeo Cozy Deco Cushion

Практична, стилска и со повеќе намени

Лесно е да заборавите колку забавни се перничињата, топлата мекост при допирање со нив, чувството на смиреност додека ја прегрнувате и се опуштате на каучот или како вистинскиот дизајн може да ја развесели секоја соба. Новото Cozy Deco Перниче од Dormeo е совршен додаток за вашиот дом, со повеќе намени од што можете да си замислите.

  • На кауч или фотелја, за поголема поддршка на вашиот грб или за да го направи седењето поудобно.
  • Како дополнителна перница во кревет или додека лежите и гледате телевизија или читате книга
  • Надвор, за поголема мекост на дрвените столчиња или клупи или за да ја потпрете главата додека се сончате.
  • Dormeo Cozy Deco Cushion
  • Dormeo Cozy Deco Cushion
  • Dormeo Cozy Deco Cushion

Квалитетни материјали за максимална употреба

Навлаката на перницата е дизајнирана за двострана употреба, брзо се суши и е отпорна на дамки, што ја прави идеална за мебелот во градината. Внатре е полнета со познатите Wellslepp напредни влакна на Dormeo, кои ѝ даваат чувство на мекост, кое ќе го обожавате. Целото перниче мооже да се пере на 30°C. 

2-во-1 стил за разведрување на секој ден

Перничето е со димензија од 45x45см и има навлака со два различни дизајни кои ќе го надополнат секој дом. Од едната страна, тропски дизајн со топлината на летните растенија, додека од другата, класичен дизајн со бели и зелени линии, за чист, паметен и традиционален изглед.

Дел од новата Dormeo Cosy колекција

Перничето е дел од новата стилска колекција Dormeo Cosy, составена од производи за домашен декор, со цел домот да биде уште поудобно и опуштено место за вас и вашето семејство.

Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро Wellsleep® advanced microfibers
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака 100% polyester

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.