Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Coral Bath Mat - Простирка за во бања

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-71%

Горната површина на Dormeo Coral простирката за во бања има 3D корални форми кои прават да се чувствувате како да чекорите на морскиот брег и на бањата и даваат свеж изглед.

Dormeo Coral Bath Mat - Простирка за во бања

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Горната површина на Dormeo Coral простирката за во бања има 3D корални форми кои прават да се чувствувате како да чекорите на морскиот брег и на бањата и даваат свеж изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузна удобност во бањата

3D коралните форми на горниот дел и дополнителниот слој мемори пена ви даваат меко и пријатно чувство, како и ефект на масажа секогаш кога ќе излезете од кадата. Мемори пената има висока апсорбирачка моќ и брзо се суши,па ви нуди топла, сува, чиста и здрава подлога за стоење.

Нелизгачка подлога

Поради зголемена безбедност и спречување на лизгање, на долниот дел е додадена незлигачка гума така што простирката секогаш ќе биде на своето место. Погодна е за секаков вид на подови.

Одлично се приспособува на стапалата

Јадрото е изработено од 100% мемори пена, што совршено одговара на Вашето стапало. Се приспособува на формата на стапалото и дава чувство на мекост и топлина.

Во навлаката има дополнително Cleaneffect® антибактериска заштита. Може да се пере во машина за перење алишта.

Разиграјте ја вашата бања

Одберете помеѓу 4 одлични бои:(зелена, виолетова, беж и светло сина) за да ја разиграте Вашата бања.

Што ја прави оваа простирка одлична:

  • Ви нуди нежна масажа за максимална удобност на стапалата
  • Брзо сушење на стапалата штом застанете на неа после туширање
  • Горниот дел од прекривката има дополнителна CleanEffect® заштита
  • Јадро до мемори пена кое се приспособува на обликот на стапалото и нуди максимална удобност.
Технички карактеристики
Димензија 50x70 см.
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 2 рецензии

4,5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ubavka Stamenkovska

www.topshop.com.mk

Recenzija
Udobni i meki so golema upivna mokj i se perat vo mashina.

Angela Parvulescu

www.dormeo.ro

o parere proasta
De ce nu spuneti ce dimensiuni are?
RE:
Buna ziua! In secțiunea "informatii tehnice" regăsiți informațiile tehnice inclusiv dimensiunile covorului. Acestea sunt 50x70

2 производ(и)

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома