Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-50%

Уживајте цо поголема удобност и стил со ова луксузно и супер меко ќебе. Завиткајте се со него на каучот, носете го како шал или користете го како прекривка за да додадете боја насекаде низ домот. Џебот за стапалата и ја зголемува удобноста, но, со него може да се користи и како перничка. Димензија: 130x190cm, достапен во розева или сина, со двостран дизајн.

Charming Ќебе

Редовна цена: 3.180,00 ден.


Специјална цена: 1.590,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте цо поголема удобност и стил со ова луксузно и супер меко ќебе. Завиткајте се со него на каучот, носете го како шал или користете го како прекривка за да додадете боја насекаде низ домот. Џебот за стапалата и ја зголемува удобноста, но, со него може да се користи и како перничка. Димензија: 130x190cm, достапен во розева или сина, со двостран дизајн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Инстант луксузност и удобност

Сите сакаме да се чувствуваме удобно, завиткани во меко ќебо, особено ако времето надвор е малку постудено. Брз и лесен начин за да се затоплите е со ова прекрасно, практично и повеќенаменско ќебе - совршен подарок за вас или вашите сакани.

Dormeo Charming Blanket

Практично, трајно и повеќенаменско

Dormeo Charming Ќебето има неколку одлични намени за домот или за надвор и ќе го обожавате долги години.

 • Завиткајте се со него на софата или фотелјата, за дополнителна удобност додека гледате телевизија или читате книга
 • Користете го како шал во зимските денови и завиткајте се во вистинска луксузност
 • Користете го како прекривка врз креветот или друг мебел, моментално освежувајќи ја секоја соба
 • Ставете го на подот и создадете безбедна површина за игра, која лесно се одржува, за вашето бебе или дечиња
 • Чувајте едно во автомобилот – ќе се изненадите колку често ќе ви се најде додека сте на пат
 • Ставете го на креветот на вашето милениче за дополнителна удобност и заштита која лесно се пере
 • Завиткајте го ќебето во џебот за стапала и претворете го во перница која ќе ги направи патувањата со воз или авион попријатни
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket
 • Dormeo Charming Blanket

Џеб за стапалата за уште поголема удобност

Обезбедете им ја на стапалата потребната удобност, со соблекување на чевлите или папучите и ставање на стапалата во овој специјален џеб на ќебето. Топлината, мекоста, слободата и релаксирањето ќе ги воодушеват вашите стапала и ќе ви помогнат да се ослободите од стресот и да уживате во пријатноста во домот.

Dormeo Charming Blanket

Модерен дизајн за безвременски стил

Dormeo Charming Ќебето има димензија 130x190см и е изработено од 100% мек материјал, за мека, кадифена удобност која е лесна за одржување. Ќебето целосно се пере на 30°C. Има довстран дизајн со различна нијанса на розева или сина на секоја страна, давајќи ви два изгледи во едно.

Dormeo Charming Blanket
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star