Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Осветлете го домот со ексклузивна ламба на допир со футуристички стил, инспирирана од премиум линијата на Dormeo - Black Diamond. Црната, металик рамка има ексклузивен дизајн, што прави ламбата да изгледа одлично и кога е вклучена и кога е исклучена. Основата на ламбата е чувствителна на допир, со три нова на светлина.

Black Diamond Ламба
1.990,00 ден.
1.390,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Осветлете го домот со ексклузивна ламба на допир со футуристички стил, инспирирана од премиум линијата на Dormeo - Black Diamond. Црната, металик рамка има ексклузивен дизајн, што прави ламбата да изгледа одлично и кога е вклучена и кога е исклучена. Основата на ламбата е чувствителна на допир, со три нова на светлина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Создадете ја вистинската средина за домот кој го сакате

Голем дел од времето го поминуваме внатре и најголем дел од тоа време – дома. Затоа, важно е да создадете средина која прави да се чувствувате опуштено, слободно и смирено. Начинот на кој ќе го декорирате домот го изразува вашиот стил и создава место кое е дизајнирано токму како што сакате вие. Вашето лично светилиште, каде ќе се одморите, наполните со енергија и ќе уживате во вашето слободно време.

Светлото е тајната на внатрешниот дизајн

Дизајнерите за внатрешно уредување знаат колку светлото може да го смени изгледот и чувството на просторот. Внимателното избирање на ламби и избирање на вистинскиот простор за нив создава расположение кое ќе ве инспирира. Сега, можете да уживате во преубава ламба која изгледа како уметничко дело, има три нивоа на светлина и ќе го промени расположението во собата во било кој период од денот.

3-во-1 светлина со контрола на допир

Ламбата се контролира со допирање на основата.

  • Првиот допир ја претвора ламбата во ноќна ламба, идеална за во детска соба или за создавање на пријатна атмосфера во текот на вечерта.
  • Вториот допир е блага светлина, за романтично чувство.
  • Третиот допир е појака светлина, идеална за читање или осветлување на собата.
  • Четвртиот допир ја исклучува ламбата, без потреба од копчиња.

Повеќе од светлина, уметничко дело

Ексклузивниот дијамант дизајн на ламбата, значи дека таа ќе изгледа совршено каде и да ја ставите. Прекрасен додаток на вашиот дом кој има стил на модерност и елеганција, без разлика дали е вклучена или не, со специјален слој во внатрешната страна за дополнителен сјај на светлината.

Дел од нова ексклузивна линија

Ламбата на допир е достапна во една димензија и боја, црна и се продава без сијалица Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.