Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Black Diamond Анатомска перница

Photo
Video

Добијте ја потребната поддршка за оптимална поставеност на ‘рбетот и удобно држење на вратот, рамената и грбот со Dormeo Black Diamond Анатомската перница. Има јадро од 100% мемори пена и слој со револуционерната графен пена за додадена поддршка. AirX материјалот обезбедува свежа, сува и проветрена околина за спиење додека CleanEffect третманот спречува развивање на бактерии и мириси.

Dormeo Black Diamond Анатомска перница
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Добијте ја потребната поддршка за оптимална поставеност на ‘рбетот и удобно држење на вратот, рамената и грбот со Dormeo Black Diamond Анатомската перница. Има јадро од 100% мемори пена и слој со револуционерната графен пена за додадена поддршка. AirX материјалот обезбедува свежа, сува и проветрена околина за спиење додека CleanEffect третманот спречува развивање на бактерии и мириси.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ставете ја главата на удобна перница

Перницата треба да биде повеќе од само местото каде што ја ставате главата. Треба да ви ја пружи потребната поддршка и удобност за здрав врат, рамена и ‘рбет, за да се разбудите освежени, без болки и подобро од било кога досега.

Перницата која се менува според вашите потреби

Dormeo Black Diamond Анатомскате перница се базира на искуство од две декади поминати во развивање на најдобрите производи за квалитетен сон. Работи заедно со вашето тело за да ви обезбеди потпора каде што ви е потребна.

Удобност и свежина

  • Јадрото на перницата е 100% мемори пена, која се прилагодува не телото и обезбедува цврста поддршка за вратот, рамената и ‘рбетот.
  • Слој од 1см од нашата револуционерна графен мемори пена, изработена од еден слој графен, која обезбедува персонализирана удобност. Создава површина која дише и која ја отстранува топлината додека спиете, спречувајќи создавање електрицитет.
  • Перницата е завиткана во материјал со AirX System за постојан проток на воздухот и посува околина за спиење во текот на целата година.
  • На крај, перницата е третирана со CleanEffect третман, кој спречува иритации и алергии со тоа што елиминира бактериите, грините и мирисите. Навлаката исто така се вади и се пере, за дополнителна хигиена.

Дел од нашата нова ексклузивна колекција

Перницата има привлечен, футуристички дизајн и е со димензија 30х50см. Дел е од Dormeo Black Diamond колекцијата. Можете да ја збогатите вашата колекција со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе од истата линија.

Технички карактеристики
Тип на перница анатомска
Јадро 100% мемори пена
Анти-бактериски третман Да
Димензија 30x50cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака 100% PES SANITIZED TH27-24+PM
Се пере во машина Само навлаката на 60 °C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ