Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Dormeo Black Diamond Premium Постелнина

Photo
Video
Изглед со 5 ѕвезди во вашата спална соба со оваа луксузна премиум постелнина. Изработена од 100% памук со сатенско ткаење кое има изглед на сатен. Модерен, апстрактен дизајн во сива или беж боја и стилска елеганција. Навлаката за јорган е достапна во две димензии, со една или две навлаки за перници.
Dormeo Black Diamond Premium Постелнина
4.990,00 ден.
3.390,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо
Изглед со 5 ѕвезди во вашата спална соба со оваа луксузна премиум постелнина. Изработена од 100% памук со сатенско ткаење кое има изглед на сатен. Модерен, апстрактен дизајн во сива или беж боја и стилска елеганција. Навлаката за јорган е достапна во две димензии, со една или две навлаки за перници.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузност со 5 ѕвезди за вашиот дом

Новата Dormeo Black Diamond линија има ексклузивна постелнина за сите кои сакаат да се опкружат со луксузност. Комплетирајте го изгледот со оваа премиум постелнина, со стилски дизајн кој ќе ја претвори спалната соба во искуство со 5 ѕвезди.

Најдобрата постлинина за најдобриот сон

Вашата спална соба треба да биде оаза на удобност и мир, каде што ќе можете да се опуштите и да уживате во цела ноќ квалитетен сон. Вашата постелнина доаѓа во најблизок контакт до вашата кожа и само вистинскиот избор ќе ви помогне да уживате во одморот кој ви е потребен за да се разбудите освежени и подготвени за денот.

Памук за природна удобност

Памукот со години е признат поради својата јачина, мекост, чувство на чистота, што го прави идеален за облека и за постелнина. Природно е антистатичен, антиалергенски, има карактеристики на впивање  и е одличен спроводник на топлина.

Луксузното чувство на сатен

Поевтиниот памук може да биде груб на допир, но, со сатенското ткаење на оваа постелнина, таа добива поголема луксузност и мекост и прекрасен изглед како свила.

4-во-1 изглед кој ќе освежи спалната соба

Секоја навлака за перница и јорган има две лица. Едната страна е со стилски, апстрактен дизајн, а другата е еднобојна. Мешајте ги и комбинирајте ги страните за да добиете различни изгледи од една постелнина.

Две димензии и бои

Оваа премиум постелнина е достапна во класична сива или беж боја и две димензии, 140x200 и 200x200см. Целосно се пере на 60°C и брзо се суши. Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Дополнителни карактеристики 140cmx200cm, 200cmx200cm
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба
Достапни бои cream, сива
Материјал 100% cotton, памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star