Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Додадете стил, топлина и удобност во спалната соба со оваа ексклузивна прекривка. Уживајте во специјално дизајнираната кадифена прекривка полнета со Wellsleep® влакна. Користете ја како дополнително ќебе, лесна летна прекривка на подот за играње на децата. Разновидна употреба, се пере во машина и достапна во 3 различни димензии.

Dormeo Black Diamond Прекривка
Од 2.490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Додадете стил, топлина и удобност во спалната соба со оваа ексклузивна прекривка. Уживајте во специјално дизајнираната кадифена прекривка полнета со Wellsleep® влакна. Користете ја како дополнително ќебе, лесна летна прекривка на подот за играње на децата. Разновидна употреба, се пере во машина и достапна во 3 различни димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Надградете ја спалната соба

Донесете свеж стил и додадена удобност во спалната соба со оваа практична прекривка, дел од новата Black Diamond ексклузивна линија. Специјално дизајнирана со богат сребрен дизајн, ќе го направи вашиот дом место на мир и спокој, совршената околина за опуштање и уживање во животот.

Повеќе од декорација

Дизајнот на прекривката ја прави одличен додаток за секој кревет, но, нуди и многу повеќе од само нов изглед.

  • Користете ја како дополнително ќебе во зима
  • Идеална како лесна прекривка во лето
  • Носете ја на кампување или во автомобилот за затоплување
  • Уживајте во мекото чувство на софата
  • Ставете ја на подот за безбедна подлога за игра

Дизајнирана удобност

Тајната на удобноста не прекривката е употребата на Wellsleep® микровлакна. Напредниот материјал комбинира неверојатно лесна и воздушеста мекост со одлична функционалност. Одличните термални карактеристики, минимално впивање на влагата, одличен проток на воздух, отпорност на дамки и мувла, ја прават оваа прекривка идеална за користење во комбинација со постелнина. Нејзиниот дизајн ви обезбедува рамномерно распределување на влакната, со волумен кој дава чувство како да е полнета со пердуви. Удобност е надополнета со кадифена навалка, за удобност во која ќе уживате.

Димензија за секој кревет

Навлаката е достапна во три димензии, 140x200см, 200x200см и 220x240см, целосно се пере во машина на 40°C и брзо се суши. Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Технички карактеристики
Димензија 140x200cm, 200x200cm, 220x240cm
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% полиестер
Полнење 100% полиестер (wellsleep advanced)
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.