Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 

Dormeo Bianca Анатомска перница

Photo
Video
Анатомски дизајнирана перница која совршено се прилагодува на обликот на главата и вратот. Изработена од 100% јадро од мемори пена кое ја поддржува положбата на спиење. 2 различни висини кои нудат соодветна поддршка за спиење на страна и на грб. Со CleanEffect® антибактериски третман. Навлаката се вади и се пере.
Dormeo Bianca Анатомска перница
1.780,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо
Анатомски дизајнирана перница која совршено се прилагодува на обликот на главата и вратот. Изработена од 100% јадро од мемори пена кое ја поддржува положбата на спиење. 2 различни висини кои нудат соодветна поддршка за спиење на страна и на грб. Со CleanEffect® антибактериски третман. Навлаката се вади и се пере.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Ставете ја главата на удобна перница

Перницата треба да биде повеќе од само местото каде што ја ставате главата. Треба да ви ја пружи потребната поддршка и удобност за здрав врат, рамена и ‘рбет, за да се разбудите освежени, без болки и подобро од било кога досега.

Перницата која се менува според вашите потреби

Dormeo Bianca Анатомскате перница се базира на искуство од две декади поминати во развивање на најдобрите производи за квалитетен сон. Работи заедно со вашето тело за да ви обезбеди потпора каде што ви е потребна.

Удобност и свежина

  • Јадрото на перницата е 100% мемори пена, која се прилагодува не телото и обезбедува цврста поддршка за вратот, рамената и ‘рбетот.
  • Перницата е завиткана во материјал со AirX System за постојан проток на воздухот и посува околина за спиење во текот на целата година.

Дел од нашата нова ексклузивна колекција

Перницата има привлечен, футуристички дизајн и е со димензија 30х50см. Дел е од Dormeo Bianca колекцијата.

Технички карактеристики
Димензија 30x50см.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ