Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - Жешко е, затоа нашите цени се топат!

Жешко е, затоа нашите цени се топат!

-75%
 
 
[banner_timer]
 

Dormeo Aloe Vera 3D Простирка за бања

Во моментот нема залиха
Photo
Video
Додадете луксузност во вашата бања со Aloe Vera 3D простирката за бања и уживајте во удобноста секој пат кога ќе излезете од тушот или кадата. 3D дизајнот со дијаманти додава стилски финиш кој нуди прекрасно чувство при допир со кожата. Простирката е со димензија 50x70см, има мека мемори пена и навистина брзо се суши.
Dormeo Aloe Vera 3D Простирка за бања
990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо
Додадете луксузност во вашата бања со Aloe Vera 3D простирката за бања и уживајте во удобноста секој пат кога ќе излезете од тушот или кадата. 3D дизајнот со дијаманти додава стилски финиш кој нуди прекрасно чувство при допир со кожата. Простирката е со димензија 50x70см, има мека мемори пена и навистина брзо се суши.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузно чувство на спа во домот

Излезете од тушот или кадата и дозволете им на вашите стапала да застанат на луксузната удобност која ја нуди оваа преубава простирка за бања. Таа е паметно дизајнирана за максимална удобност и нуди неверојатна мекост благодарение на повеќеслојната внатрешност.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

3D финиш за мекост и сти

3D дизајнот ви нуди плишан, стилски финиш на простирката, со форми на дијаманти. Горниот материјал е апсорбирачки и брзо се суши и ви нуди чувство на мекост на вашите стапалата. 

Простирката содржи 1,5см мемори пена за поддршка и поголема удобност од обична простирка. Мемори пената се прилагодува на обликот на вашите стапала.

Зголемена безбедност

За зголемена безбедност, долниот дел на простирката е направено од нелизгачки материјал кои се лепи на сувите подови и е одличен и за подови со подно греење.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Одговара на сите бањи

Оваа простирка е достапна во беж и сива боја, класични бои кои ќе одговараат на секоја бања.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Останува свежа подолго време

Сакате вашата бања подолго време да биде свежа и чиста? 3D Aloe Vera простирката е збогатена со ефикасен третман против бактерии и микроби,а благодарение на AirX системот, таа има поголема проветреност, па така се суши побрзо и не дозволува ширење на микроорганизмите.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
Технички карактеристики
Димензија 50x70 cm
Материјал 100% polyester, Мемори пена
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.