Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo 2во1 Cooling Перница

Photo
Video
-48%

2во1 перница од Дормео со разладувачки ефект е токму тоа што вам ви е потребно. Таа е исполнета со специјален материјал кој се прилагодува на вашата уникатна телесна температура. Исполнета е со мемори пена и микрофибер за неверојатна удобност. Навлаката се вади и може да се пере во машина на 40°C. Димензии на перницата 45X65см.

Dormeo 2во1 Cooling Перница

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

2во1 перница од Дормео со разладувачки ефект е токму тоа што вам ви е потребно. Таа е исполнета со специјален материјал кој се прилагодува на вашата уникатна телесна температура. Исполнета е со мемори пена и микрофибер за неверојатна удобност. Навлаката се вади и може да се пере во машина на 40°C. Димензии на перницата 45X65см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Освежувачки и интимен простор за спиење

Ако премногу се затоплувате додека спиете, без разлика на надворешната температура,  оваа 2во1 перница од Дормео со разладувачки ефект е токму тоа што вам ви е потребно. Таа е исполнета со специјален материјал кој се прилагодува на вашата уникатна телесна температура, ја отстранува топлината од вашето тело и обезбедува оптимална површина за спиење. Таа е достапна со две различни лица и затоа може да изберете помеѓу нежната поддршка која ви ја дава од мемори пената  и  мекоста на традиционалната перница.

Мемори пена и микрофибер за неверојатна удобност

Без разлика која страна од оваа 2во1 перница ќе ја одберете, вие ќе уживате во освежувачката удобност која ви е потребна. Микрофибер влакната од едната страна обезбедуваат мекост и идеална циркулација на воздух. Мемори пената која е збогатена со гел за ладење, се обликува совршено според формата на вашата глава и позиционирањето на вашиот врат притоа овозможувајќи удобност и поддршка.

Прилагодлива и лесна за перење за совршена удобност

Дормео 2во1 перницата со разладувачки ефект има внатрешен патент кој ви овозможува да ја зголемите или намалите количината на полнењето и да ја адаптирате висината на перницата согласно вашите индивидуални потреби и позиција на спиење. Слојот со мемори пена може да се отстрани и вие ќе можете да ја  перете перницата на 40°C и да ја одржувате чиста и свежа подолг период.

Технички карактеристики
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star