Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Rovus BluePower G2 Вакумска правосмукалка

Photo
Video
-43%

Доколку барате моќна правосмукалка, тогаш Rovus BluePower Vacuum Cleaner G2 е вистинскиот избор за вас. Оваа правосмукалка е моќна, ефикасна и тивка.

Поседува неверојатна моќ на всмукување, но со гордост можеме да кажеме дека работи со само 69 dB што значи дека нема да го нарушите целото домаќинство додека ја вршите работата.

Rovus BluePower G2 Вакумска правосмукалка

Редовна цена: 6.990,00 ден.


Специјална цена: 3.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Доколку барате моќна правосмукалка, тогаш Rovus BluePower Vacuum Cleaner G2 е вистинскиот избор за вас. Оваа правосмукалка е моќна, ефикасна и тивка.

Поседува неверојатна моќ на всмукување, но со гордост можеме да кажеме дека работи со само 69 dB што значи дека нема да го нарушите целото домаќинство додека ја вршите работата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Mоќна, ефикасна и тивка

Таа има неверојатна моќ на всмукување и работи на само 69 dB, што значи дека нема да ги вознемирувате членовите на вашето семејство додека ги извршувате секојдневните задачи.

Дополнително, Rovus BluePower Vacuum Cleaner G2 троши многу малку струја!

Rovus BluePower Vacuum Cleaner G2 правосмукалката има сензор за капацитет на нечистотии па вие ќе знаете точно кога да ја замените ќесата. Благодарение на начинот на кој таа е направена, можете да користите универзални ќеси кои ќе ги купите секаде.

Главни карактеристики:

 • Тивка (само 69 децибели)
 • A класа моќ на всмукување
 • A класа потрошувачка на струја (700 W моќност на мотор)
 • A класа емисија на прав
 • Вакум четка
 • Телескопска рачка (79см.)
 • HEPA филтрација + користи стандардни хартиени ќеси
 • Систем за собирање на прав.

Интегриран сензор за капацитет на прав

Како работи

Rovus BluePower Vacuum Cleaner G2 има интегриран HEPA систем за филтрација што обезбедува само чист воздух да се испушта во просторијата. Овој систем е добро познат по тоа што ги заробува алергените.

Употребата на оваа правосмукалка е многу едноставна - на папучата има прекинувач со кој многу лесно ќе се префрлите од тепих на тврда подлога. Кабелот е внатре во правосмукалката и се вовлекува со само едно притискање на копчето.

Во комплетот добивате и двојна четка за теписи и додаток за потешко достапни места.

Дополнителни информации

Заедно со Rovus BluePower Vacuum Cleaner G2 правосмукалката добивате и:

 • Правосмукалка со мотор со моќност од 700W,
 • Четка,
 • Телескопска рачка (79см),
 • HEPA систем за филтрација,
 • Систем за капацитет на прав
 • Четка и додаток за недостапни места (2во1 додаток)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star