Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Arctic Cooler Пренослив апарат за ладење

Photo
Video

Rovus Arctic cooler е пренослив апарат за ладење кој е едноставен за користење. Има многу тивок вентилатор кој ќе ја освежи и исчисти било која просторија од вашиот дом. Тој има вентилатор со три брзини на ладење и благодарение на ниската потрошувачка на електрична енергија, тој е штедлив и не ја нарушува животната средина. Едноставно вклучете го во било кој стандарден штекер.

Rovus Arctic Cooler Пренослив апарат за ладење
2.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Arctic cooler е пренослив апарат за ладење кој е едноставен за користење. Има многу тивок вентилатор кој ќе ја освежи и исчисти било која просторија од вашиот дом. Тој има вентилатор со три брзини на ладење и благодарение на ниската потрошувачка на електрична енергија, тој е штедлив и не ја нарушува животната средина. Едноставно вклучете го во било кој стандарден штекер.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во студен, чист воздух на секое место!

Rovus Artic Cooler е пренослив апарат за ладење, прочистување и навлажнување на воздухот околу вас, за само 1 денар дневно. Овој производ создава ваша лична зона на удобност.

Само додадете вода, притиснете го копчето, релаксирајте се и уживајте.

Тајната е во хидро технологијата која го претвора топлиот воздух од просторијата во ладен, освежувачки воздух.

Останатите системи за разладување трошат многу електрична енергија и заземаат многу простор. За разлика од нив, Arctic Cooler е многу лесен и пренослив систем кој ви обезбедува свеж, чист воздух во вашето опкружување.

Овој производ го лади воздухот околу вас, онаму кај што ви е најмногу потребно, со потрошувачка иста како онаа на мал фен.

Имате можност да одберете помеѓу 3 брзини, а апаратот може да го разладува воздухот и до 8 часа со само 1 полнење на резервоарот со студена вода.

Навлажнувач & прочистувач

Системот на Rovus Arctic Cooler има филтер за разладување кој го навлажнува и дополнително го прочистува воздухот.

Амбиентално светло

Светилката е интегрирана во производот што го прави Rovus Arctic cooler убав декоративен предмет.

Тој е навистина одличен за спалната соба затоа што обезбедува релаксирачка светлина.   
Технички карактеристики
Дополнителни информации 17 x 17 x 17 см.
Моќност 350 W

Рецензии од купувачи 8 рецензии

4,9

8 рецензии

8 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

M2

www.topshop.sk

14.5.2018

M2
Dobry den
Prosim kolko m2 to ochladi?
odpoveď :
Dobrý deň, metrický údaj V8m nedokážeme povedať, jedná sa skôr o pocit chladu v blízkosti ochladzovača do niekoľko metrov.
Topshop

petipeti123

www.topshop.bg

13.5.2018

той е много практичен
Охлажда много добре

parametre

www.topshop.sk

11.5.2018

parametre
čo tak napísať presné parametre ?
odpoveď :
Dobrý deň, parametre sú uvedené v záložke technické informácie :) Doplňujúce informácie 17 x 17 x 17 cm
Topshop

Majda

www.topshop.cz

05.5.2018

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Malý a skladný ideální na dovolenou chladí celkem dobře,musí být stále v zásuvce žádné nabíjení.Nádržka na vodu je zcela uzavřena tak nevím jak se voda odpařuje.

Janika

www.topshop.cz

04.5.2018

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Zatím to vypadá slibně uvidíme až budou nesnesitelná vedra situovaný byt na jižní straně .

thean

www.topshop.cz

03.5.2018

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Super věcička za pár korun a nahradí drahé přístroje.

Mami

www.topshop.hu

01.5.2018

Klassz
Utolsó reményen ebben a készülékben volt, miután a légkondi nálunk nem beszerelhető. Nem hittem igazán, hogy nagy dolgokra képes ez a kis készülék. Nagyon meglepett, teljesen elégedett vagyok.

Bożena

www.mango.pl

30.4.2018

Urządzenie super.
Kupiłam i uważam że jak na takie małe urządzenie to jest naprawdę super. Pomieszczenie jest spore, po jakimś czasie czuć przyjemny chłód. Polecam.

8 производ(и)