Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Pest Repeller Апарат против инсекти

Photo
Video
-50%

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат инсектите и бубачките и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Специјална промотивна понуда! Нарачајте веднаш и ќе добиете две апаратчиња Pest Repeller за само 990 Ден.!
Top Shop Pest Repeller Апарат против инсекти

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат инсектите и бубачките и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Безбеден и инвентивен апарат кој со помош на ултразвук и електромагнетни бранови ги одбива инсектите

Тој емитира ултразвучни бранови кои предизвикуваат неудобност кај лебарките, пајаците, мравките, бубачките и глодарите.

Електромагнетизмот функционира со помош на ел. мрежа инсталирана во вашиот дом или канцеларија, и го менува постојното енергетско поле и создава непријателска околина за инсектите и глодарите. Овој систем ги иритира натрапниците и ги брка од нивните гнезда без да ги убие.

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат инсектите и бубачките и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Предности на Pest Repeller Апаратот против инсекти:

 • Без хемикалии, еколошки производ
 • Лесно користење, само со вклучување во штекер
 • Опфаќа до 230м2
 • Работи 24/7; преку цела година, нема рок на користење
 • Електромагнетна емисија ефикасна за: бубашваби, лебарки, пајаци, глувци
 • Безбедно е да се користи и во затворени простории и на отворено.

Pest Repeller не е штетен за околината бидејќи не содржи опасни хемикалии или отрови

Лесен и едноставен за употреба - сè што треба да направите е да го вклучите Pest Repeller во штекерот и тој веднаш ќе почне да зрачи електромагнетни импулси низ ѕидовите на вашиот дом.

Како функционира?

Употреба:

 1. Вклучете го апаратот во електричен приклучок на ѕидот. Ако приклучокот работи со копче за вклучување, погрижете се да биде вклучен.
 2. Ќе светне зелено светло, а во исто време ќе светнат и црвеното и ноќното светло ако апаратот е вклучен.
 3. Апаратот го почнува циклусот и процесот на елиминирање на штетниците. ВНИМАНИЕ: ако апаратот е исклучен на OFF, црвеното светло не свети.

Пред употреба задолжително прочитајте го Упатството.

Технички карактеристики:

 • Сет од 2 парчиња
 • Може да работи 24 часа на ден, 7 дена во неделата
 • 220-240V, 50Hz
 • Помалку од 10W
 • Покрива до 230 квадратни метри.
 • Безбедно е да се користи и во затворени простории и на отворено
 • Еколошки и исклучително ефикасен

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star