Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Utile Рачен миксер

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-88%

Со Utile рачниот миксер изматете белки, смеса за торта и тесто. Тој има еден пар маталки од не’рѓосувачки челик и 5 брзини. Моќност: 150W.

Delimano Utile Рачен миксер

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Со Utile рачниот миксер изматете белки, смеса за торта и тесто. Тој има еден пар маталки од не’рѓосувачки челик и 5 брзини. Моќност: 150W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Изматете совршена смеса

Со Делимано Утиле рачниот миксер ќе матите јајца, смеси за торта и теста. Овој компактен рачен миксер е лесен и идеален за секојдневна подоготовка на:

  • Лесни и воздушести матени јајца за појадок
  • Омилените рецепти на одмор и за специјални пригоди
  • Чоколадна торта за роденденската забава на вашето дете
  • Кремасти десерти...

5 брзини за одличен резултат

Одберете од 5-те брзини на матење зависно од храната која ја подготвувате.

Маталки од не’рѓосувачки челик

Заедно со Делимано Утиле рачниот миксер добивате и еден пар маталки од не’рѓосувачки челик,

Копче за вадење на маталките со безбедносен механизам

Ова копче овозможува маталките да останат фиксирани додека апаратот е во употреба.

Технички карактеристики
Дополнителни информации Моќност: 150W, 220-240V
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star