Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Super Mega Сет садови за готвење

Photo
Video
-41%

Внимателно дизајниран сет кој ќе ги задоволи сите вашите потреби за готвење. Исклучиво издржливи, отпорни на гребаници, лесно се чистат и храната е подготвена на здрав начин. Овој сет содржи:: 2 x Лонци за готвење (20 см. & 24см.), 2 x Тави за пржење (24 см. & 28см.), Тава за палачинки (24 см.), Округла тава (28 см.), Сад за сос (16 см.), 3 x Стаклени капаци (20 см.. 24 см. и 28 см.).

Купи 5, ДОБИЈ 10 садови за готвење! Специјална понуда со дури 7.000 ден. заштеда!
Super Mega Сет садови за готвење

Редовна цена: 16.900,00 ден.


Специјална цена: 9.900,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Внимателно дизајниран сет кој ќе ги задоволи сите вашите потреби за готвење. Исклучиво издржливи, отпорни на гребаници, лесно се чистат и храната е подготвена на здрав начин. Овој сет содржи:: 2 x Лонци за готвење (20 см. & 24см.), 2 x Тави за пржење (24 см. & 28см.), Тава за палачинки (24 см.), Округла тава (28 см.), Сад за сос (16 см.), 3 x Стаклени капаци (20 см.. 24 см. и 28 см.).

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршена комбинација на традиционални и модерни материјали

Садови за готвење кои ги заслужувате

Милиони корисници веќе се задоволни од елегантниот изглед и перформансите на садовите за готвење Stone Legend. Изработени од 8 слоеви на внимателно одбрани и тестирани материјали кои се надополнуваат еден со друг за да го донесат најздравиот начин на готвење во вашата кујна.

Надворешни слоеви од емајл и јадро од ECO емајлиран челик се грижат за нивната долготрајност и рамномено распоредување на топлината:

Внатрешните PPG QuanTanium™ слоеви ги надополнуваат надворешните слоеви и јадрото за да обезбедат издржливост, квалитет и до 10 пати подолготрајни нелепливи својства.

Најздрав начин на готвење во вашата кујна.

Задржете повеќе хранливи материи и штедете енергија додека готвите побрзо и поефикасно благодарение на јадрото од јаглероден челик.

Емајлот е хигиенски, отпорен и издржлив материјал кој се смета за еден од најздравите материјали за готвење.

Додадените честички од титаниум ја зајакнуваат облогата и го продолжуваат животниот век на садовите за готвење.

Уживајте во поавтентичниот вкус, овозможен со додадените честички од вистински камен.

Super Mega Сет садови за готвење

Сет садови за готвење кои ги задоволуваат сите потреби во кујната

Овој сет се состои од сите неопходни садови за готвење со кои Вашата кујна ќе блесне вополн сјај, а вие ќе готвите како вистински професионалец.

Super Mega Сетот се состои од:

 • Лонец (20 см.)
 • Лонец (24 см.)
 • Округла тава (28 см.)
 • Тава за пржење (24 см.)
 • Тава за пржење (28 см.)
 • Тава за палачинки (24 см.)
 • Сад за сос (16 см.)
 • Стаклен капак (20 см.)
 • Стаклен капак (24 см.)
 • Стаклен капак (28 см.)
Дополнителни информации
 • Лонец (20 см.)
 • Лонец (24 см.)
 • Округла тава (28 см.)
 • Тава за пржење (24 см.)
 • Тава за пржење (28 см.)
 • Тава за палачинки (24 см.)
 • Сад за сос (16 см.)
 • Стаклен капак (20 см.)
 • Стаклен капак (24 см.)
 • Стаклен капак (28 см.)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star