Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend Pro Грил тава

Photo
Video

Печете како на скара во текот на целата година Delimano Stone Legend Pro Грил тавата. Без разлика на сезоната или време од денот, грил тавата е идеална за разновидно готвење. Облогата од Quantanium е цврста, но, мазна и нелеплива, па храната ќе биде рамномерно зготвена без да се залепи на површината.

Delimano Stone Legend Pro Грил тава
2.590,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Печете како на скара во текот на целата година Delimano Stone Legend Pro Грил тавата. Без разлика на сезоната или време од денот, грил тавата е идеална за разновидно готвење. Облогата од Quantanium е цврста, но, мазна и нелеплива, па храната ќе биде рамномерно зготвена без да се залепи на површината.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Печете како на скара во текот на целата година

Без разлика на сезоната или време од денот, грил тавата е идеална за разновидно готвење. Облогата од Quantanium е цврста, но, мазна и нелеплива, па храната ќе биде рамномерно зготвена без да се залепи на површината.

Може да ја користите на сите шпорети и поради својата рачка од не’рѓосувачки челик, може да ја користите и во рерна.

Безбедна за миење во машина за садови. Димензии 27х27см.

Дополнителни информации
Димензии 27х27см.
Технички карактеристики
Вид на рерна електро, индукција, плин, стакло керамичка плотна
Материјал слој од енамел
Основен материјал не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ