Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend Flamenco Ростер тава

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-40%

Подгответе меко пилешко, вкусно телешко или слатки со прекрасна крцкава кора, со овој Flamenco ростер. Изработен е е од траен емајл кој е отпорен на гребење и челик со честички вистински камен кои ја зголемуваат спроводливоста на топлината.Може да се користи на сите површини за готвење. Лесен за чистење, безбеден за миење во машина за садови. Димензија: 40x25см.

Delimano Stone Legend Flamenco Ростер тава

Редовна цена: 1.998,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Подгответе меко пилешко, вкусно телешко или слатки со прекрасна крцкава кора, со овој Flamenco ростер. Изработен е е од траен емајл кој е отпорен на гребење и челик со честички вистински камен кои ја зголемуваат спроводливоста на топлината.Може да се користи на сите површини за готвење. Лесен за чистење, безбеден за миење во машина за садови. Димензија: 40x25см.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Подгответе меко пилешко, вкусно телешко или слатки со прекрасна крцкава кора, со овој Flamenco ростер. Изработен е е од траен емајл кој е отпорен на гребење и челик со честички вистински камен кои ја зголемуваат спроводливоста на топлината.Може да се користи на сите површини за готвење. Лесен за чистење, безбеден за миење во машина за садови. Димензија: 40x25см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star