Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend Flamenco Тава за палачинки

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-27%

Подгответе вкусни палачинки секој пат со помош на оваа Тава за палачинки од Delimano. Со неа ќе можете да подготвувате палачинки со капка масло. 5-те слој од нелеплива Quantanium облога со честички од вистински камен, брзо и рамномерно ја спроведуваат топлината, па ќе можете да подготвите цел куп палачинки за многу кратко време. Отпорна е на гребење, дури и ако користите метални алатки.

Delimano Stone Legend Flamenco Тава за палачинки

Редовна цена: 998,00 ден.


Специјална цена: 729,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Подгответе вкусни палачинки секој пат со помош на оваа Тава за палачинки од Delimano. Со неа ќе можете да подготвувате палачинки со капка масло. 5-те слој од нелеплива Quantanium облога со честички од вистински камен, брзо и рамномерно ја спроведуваат топлината, па ќе можете да подготвите цел куп палачинки за многу кратко време. Отпорна е на гребење, дури и ако користите метални алатки.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе вкусни палачинки секој пат со помош на оваа Тава за палачинки од Delimano. Со неа ќе можете да подготвувате палачинки со капка масло. 5-те слој од нелеплива Quantanium облога со честички од вистински камен, брзо и рамномерно ја спроведуваат топлината, па ќе можете да подготвите цел куп палачинки за многу кратко време. Отпорна е на гребење, дури и ако користите метални алатки.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star