Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Stone Legend Flamenco Лонче

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-39%

Без разлика дали ви е потребно за појадок, попладневно кафе или вечерно какао Delimano Stone Legend Flamenco Лончето за млеко е совршениот сад за подготовка на топли пијалоци. 5-слојната нелеплива Quantanium облога со честички од вистински камен е цврста, отпорна на гребење и мазна што го спречува млекото да се залепи. Може да се користи на сите шпорети, вклучувајќи и индукција.

Stone Legend Flamenco Лонче

Редовна цена: 1.198,00 ден.


Специјална цена: 729,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Без разлика дали ви е потребно за појадок, попладневно кафе или вечерно какао Delimano Stone Legend Flamenco Лончето за млеко е совршениот сад за подготовка на топли пијалоци. 5-слојната нелеплива Quantanium облога со честички од вистински камен е цврста, отпорна на гребење и мазна што го спречува млекото да се залепи. Може да се користи на сите шпорети, вклучувајќи и индукција.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Без разлика дали ви е потребно за појадок, попладневно кафе или вечерно какао Delimano Stone Legend Flamenco Лончето за млеко е совршениот сад за подготовка на топли пијалоци. 5-слојната нелеплива Quantanium облога со честички од вистински камен е цврста, отпорна на гребење и мазна што го спречува млекото да се залепи

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star